Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jason Morgan

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Peter Ekroth

  • Wynik:

    6:2 (0:1, 4:1, 2:0)

  • Data:

    2016-09-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Toropol

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    550

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:25 +1

Pesta Filip Nowak Arkadiusz

1:1 21:37 +1

Guzik Kacper Szczechura Alex, Cichy Michael

2:1 21:53 EQ

Stopiński Filip

2:2 25:10 +2

Kastel-Dahl Adrian Wachowski Sebastian, Steber Jan

3:2 27:08 +1

Brown Jared Smith Bradley, Booras Jon

4:2 33:20 EQ

Cichy Michael

5:2 48:58 +2

Cichy Michael Booras Jon, Brown Jared

6:2 58:17 -1

Sordon Mateusz Szydło Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:00 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
07:13 Stopiński Filip PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
07:41 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
10:35 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
13:44 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
15:32 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
19:38 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:48 Guzik Kacper PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:52 Stopiński Filip PGE Orlik Opole 2 Wysoki kij
26:50 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
26:50 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
42:55 Szczechura Alex PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:25 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
48:18 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:18 Wsół Patryk MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:44 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:40 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 31 29 2 93
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 4
19 Sordon Mateusz 1 0 1 0
10 Guzik Kacper 1 0 1 2
78 Cichy Michael 2 1 3 0
8 Szczechura Alex 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
27 Smith Bradley 0 1 1 0
9 Toulmin Grant 0 0 0 0
72 Booras Jon 0 2 2 0
11 Brown Jared 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 4
28 Stopiński Filip 1 0 1 4
16 Szydło Sebastian 0 1 1 0
36 Ceslik Petr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:27 38 33 5 86
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 2
97 Nowak Arkadiusz 0 1 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 10
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 1 1 14
14 Josepher Zachary 0 0 0 4
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 2
88 Nasca Phillip 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 0 1 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
81 Sochacki Michał 0 0 0 0
12 Ziółkowski Tomasz 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
1.8