Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS Sokoły Toruń (CLJ)

  • Trener SMS Sokoły Toruń (CLJ):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (CLJ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (CLJ):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    3:4 d. (1:0, 1:2, 1:1, 0:1d)

  • Data:

    19.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Przemysław Garbyszak

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Marcin Zwierzychowski

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:14 EQ

Prokurat Jakub Popielski Mateusz

2:0 24:32 +1

Bajwenko Oskar Drąg Daniel

2:1 28:17 EQ

Flasz Szymon Prusak Adrian

2:2 37:17 +1

Flasz Szymon Sołtys Piotr

2:3 44:30 EQ

Jarnot Szymon Magiera Michał

3:3 46:56 EQ

Popielski Mateusz Lewy Tymoteusz, Prokurat Jakub

3:4 63:12 EQ

Krynicki Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:25 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
22:49 Jarnot Szymon UKH Unia Oświęcim (CLJ) PS Zahaczenie
23:46 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:10 Lewy Jeremi SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:04 Sawicki Marcel SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:04 Yavorsky Vladislav UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:34 Arbart Arkadiusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Przeszkadzanie
37:33 Jęczała Kamil UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:32 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:07 Sadowski Michał SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:38 Popielski Mateusz SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:38 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

SMS Sokoły Toruń (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 00:00 0 0 0 0
51 Guranowski Szymon 63:12 31 27 4 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Naróg Michał 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 1 0 1 0
9 Drąg Daniel 0 1 1 0
71 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
19 Jędrzejewski Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Szypliński Jakub 0 0 0 0
16 Popielski Mateusz 1 1 2 2
81 Lewy Jeremi 0 0 0 2
13 Prokurat Jakub 1 1 2 0
11 Bąk Oskar 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Arbart Arkadiusz 0 0 0 2
73 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
17 Sadowski Michał 0 0 0 2
7 Sawicki Marcel 0 0 0 2
58 Rutkowski Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Lewy Tymoteusz 0 1 1 0

UKH Unia Oświęcim (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Karol 63:12 33 30 3 90
2 Rabęda Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
44 Sołtys Piotr 0 1 1 0
14 Prusak Adrian 0 1 1 4
10 Flasz Szymon 2 0 2 0
29 Szymeczko Przemysław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Rudek Dominik 0 0 0 0
85 Yavorsky Vladislav 0 0 0 2
8 Magiera Michał 0 1 1 4
24 Franczyk Sylwester 0 0 0 0
19 Krynicki Dawid 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Jęczała Kamil 0 0 0 2
90 Jarnot Szymon 1 0 1 0
1.24