Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (CLJ)

  • Trener MOSM Tychy (CLJ):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom (CLJ)

  • Trener TMH Polonia Bytom (CLJ):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    7:3 (3:2, 2:1, 2:0)

  • Data:

    2017-11-19

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:45

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Sajmon Grelich, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:30 EQ

Gajdzik Robert Petelicki Szymon, Mularczyk Szymon

0:2 07:34 EQ

Gajdzik Robert Mularczyk Szymon

1:2 12:45 +1

Plewnia Wiktor Kapusta Jakub

2:2 14:51 EQ

Krzyżek Alex Tabaka Beniamin

3:2 15:05 EQ

Ubowski Mateusz Gruźla Kacper

3:3 25:11 EQ

Ustynov Maksym Bodora Aleksander

4:3 38:26 EQ

Królik Michał Duży Dawid, Gruźla Kacper

5:3 38:38 EQ

Duży Dawid Gruźla Kacper

6:3 56:53 EQ

Zawalski Adrian

7:3 58:10 EQ

Gruźla Kacper Ubowski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:02 Petelicki Szymon TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Przeszkadzanie
26:37 Hołdowicz Daniel MOSM Tychy (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:30 Kawka Marcin TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Zahaczenie

Składy

MOSM Tychy (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Maciejewski Jakub 00:00 0 0 0 0
30 Zawalski Jakub 60:00 35 32 3 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 1 1 0
15 Królik Michał 1 0 1 0
71 Kostyła Maciej 0 0 0 0
21 Duży Dawid 1 1 2 0
89 Hołdowicz Daniel 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Plewnia Wiktor 1 0 1 0
55 Zawalski Adrian 1 0 1 0
20 Tabaka Beniamin 0 1 1 0
38 Ubowski Mateusz 1 1 2 0
23 Gruźla Kacper 1 3 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Krzyżek Alex 1 0 1 0
6 Kaplyta Paweł 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 58:10 27 20 7 74
31 Kołodziej Mateusz 01:50 1 1 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kawka Marcin 0 0 0 2
29 Ledwoń Maciej 0 0 0 0
44 Gajdzik Robert 2 0 2 0
97 Mularczyk Szymon 0 2 2 0
7 Petelicki Szymon 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 1 1 0
27 Schupp Denis 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
61 Domogała Michał 0 0 0 0
68 Bagiński Przemysław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sobera Maurycy 0 0 0 0
11 Ustynov Maksym 1 0 1 0
76 Firszt Paweł 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
95 Faska Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Ustynov Nikita 0 0 0 0