Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 2:2, 0:0)

  • Data:

    2018-02-04

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Zwierzychowski, Sebastian Machel

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:55 EQ

Pluciński Paweł

1:1 24:03 +1

Barszcz Bartosz Burnat Arkadiusz, Smagacz Bernard

1:2 24:22 EQ

Kuczek Oskar Hadowski Oskar, Szukała Jakub

2:2 37:35 EQ

Ziółkowski Tomasz Liśkiewicz Bartosz, Niedźwiecki Kacper

3:2 39:44 EQ

Mocarski Krystian Niedźwiecki Kacper, Ziółkowski Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:02 Kloc Krzysztof UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:40 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:36 Barszcz Bartosz UKH Dębica 2 Zahaczenie
30:51 Łabinowicz Szymon GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
33:12 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak łokciem
40:19 Barszcz Bartosz UKH Dębica 2 Atak kijem trzymanym oburącz
49:36 Barszcz Bartosz UKH Dębica 2 Atak kolanem
50:19 Burnat Arkadiusz UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:28 Łabinowicz Szymon GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
55:31 Ziółkowski Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
55:31 Ziółkowski Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 10 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
56:29 Giełbaga Dominik UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:08 Worozhkin Vladislav GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie kija przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 27 25 2 92
82 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 1 0 1 0
10 Ziółkowski Tomasz 1 1 2 12
13 Niedźwiecki Kacper 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 0 0 0 4
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Munch Jakub 0 0 0 0
4 Iwanow Tomasz 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 1 0 1 4
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 2
7 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kraszewski Dominik 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Ciura Robert 59:08 38 35 3 92
1 Mazur Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 0 1 1 0
9 Dobies Gerard 0 0 0 0
19 Micuła Michał 0 0 0 0
96 Barszcz Bartosz 1 0 1 6
23 Burnat Arkadiusz 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Giełbaga Dominik 0 0 0 2
29 Szukała Jakub 0 1 1 0
55 Hadowski Oskar 0 1 1 0
4 Kuczek Oskar 1 0 1 0
24 Kloc Krzysztof 0 0 0 2