Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ:

    Witalij Grajewski

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    8:2 (1:0, 3:1, 4:1)

  • Data:

    28.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:05

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Katarzyna Zygmunt

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Gąsienica-Makowski, Marcin Kołodziej

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:15 EQ

Wolski Jan Wojdyła Mateusz, Plewa Sylwester

2:0 22:44 EQ

Kieta Augustyn Huzior Tadeusz

3:0 23:40 EQ

Wolski Jan Olchawski Dawid

4:0 30:42 EQ

Olchawski Bartosz Podlipni Rafał, Kieta Augustyn

4:1 32:28 EQ

Murawski Kacper Mocarski Krystian

5:1 49:38 -1

Olchawski Dawid Kondrashov Maxim

6:1 51:20 EQ

Olchawski Bartosz Habura Jakub

7:1 53:07 EQ

Plewa Sylwester Olchawski Dawid

7:2 54:55 EQ

Mocarski Krystian Niedźwiecki Kacper

8:2 59:15 EQ

Podlipni Rafał Kieta Augustyn, Olchawski Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:10 Faltyn Kacper MMKS Podhale Nowy Targ 2 Opóźnianie gry
11:14 Gerasymenko Kyrylo GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
16:57 Kraszewski Dominik GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
25:14 Nikolenko Oleksandr GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:13 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
27:37 Habura Jakub MMKS Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
32:54 - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:45 Huzior Tadeusz MMKS Podhale Nowy Targ 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
36:51 Wojdyła Mateusz MMKS Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
37:36 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:36 Zamarlik Oskar MMKS Podhale Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:46 Wolski Jan MMKS Podhale Nowy Targ 2 Uderzenie kijem

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Hrycaj Andrew 60:00 18 16 2 88
29 Murashov Grigorii 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Plewa Sylwester 1 1 2 0
10 Huzior Tadeusz 0 1 1 2
17 Podlipni Rafał 1 1 2 0
19 Olchawski Dawid 1 2 3 0
99 Kondrashov Maxim 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Wojdyła Mateusz 0 1 1 2
87 Latiuk Danylo 0 0 0 0
26 Olchawski Bartosz 2 1 3 0
33 Żurawski Jakub 0 0 0 0
77 Panczakiewicz Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Habura Jakub 0 1 1 2
55 Zamarlik Oskar 0 0 0 2
13 Franczyk Sylwester 0 0 0 0
7 Faltyn Kacper 0 0 0 2
16 Wolski Jan 2 0 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kieta Augustyn 1 2 3 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 41 33 8 80
1 Tomashevskyi Anton 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 2
76 Wala Jakub 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 1 1 2 2
8 Volf Gleb 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 0 0 0 0
2 Kraszewski Dominik 0 0 0 2
88 Murawski Kacper 1 0 1 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 1 1 2
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Munch Jakub 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 0
7 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 2