Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Jurij Czuch

  • Goście:

    SMS PZHL U18 Katowice

  • Trener SMS PZHL U18 Katowice:

    Artur Ślusarczyk

  • Wynik:

    8:3 (2:1, 2:1, 4:1)

  • Data:

    20.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Sajmon Grelich

  • Widzów:

    450

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:27 EQ

Wałęga Kamil Sołtys Jan, Brynkus Sebastian

1:1 07:52 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semyon

2:1 15:09 -1

Minge Daniel Zieliński Mateusz

3:1 28:11 EQ

Garshin Semyon Skólmowski Bartosz, Garshin Semyon

4:1 31:37 EQ

Troshin Vladislav

4:2 34:49 EQ

Wałęga Kamil Khoperia Armen, Brynkus Sebastian

5:2 45:58 EQ

Orekhin Daniil Skólmowski Bartosz

5:3 46:07 EQ

Mazurkiewicz Filip Klocek Kamil

6:3 49:13 EQ

Dołęga Jarosław Olszewski Dominik

7:3 54:36 EQ

Orekhin Daniil Korchokha Robert

8:3 57:34 EQ

Korchokha Robert Garshin Semyon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:02 Worwa Jakub SMS PZHL U18 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:15 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń 2 Atak łokciem
16:19 - SMS PZHL U18 Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:52 Kartoshkin Maxim KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
25:22 - KS Nesta Mires Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:33 Jóźwiak Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:33 Kamiński Łukasz SMS PZHL U18 Katowice 2 Trzymanie kija przeciwnika
35:44 Troshin Vladislav KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:49 Gruszczyk Konrad SMS PZHL U18 Katowice 2 Trzymanie
48:40 Zieliński Mateusz KS Nesta Mires Toruń 2 Trzymanie
50:28 Jóźwik Patryk SMS PZHL U18 Katowice 2 Uderzenie kijem
51:50 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
58:23 Kamiński Łukasz SMS PZHL U18 Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 13 10 3 76
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
26 Zieliński Mateusz 0 1 1 2
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 2
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 2 2 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
10 Garshin Semyon 1 3 4 0
88 Korchokha Robert 1 1 2 0
91 Orekhin Daniil 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niedlich Szymon 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
25 Troshin Vladislav 1 0 1 2
33 Kartoshkin Maxim 0 0 0 2
15 Minge Daniel 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Borowicz Adrian 0 0 0 0
81 Jóźwiak Marcin 0 0 0 2
17 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 1 1 0
8 Husak Piotr 0 0 0 0

SMS PZHL U18 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lipiński Sebastian 60:00 37 29 8 78
25 Miarka Maciej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bizacki Olaf 0 0 0 0
3 Kot Antoni 0 0 0 0
20 Worwa Jakub 0 0 0 2
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 4
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
4 Klocek Kamil 0 1 1 0
18 Sołtys Jan 0 1 1 0
21 Wałęga Kamil 2 0 2 0
13 Brynkus Sebastian 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
2 Khoperia Armen 0 1 1 0
22 Krzyżek Jan 0 0 0 0
15 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0
10 Mazurkiewicz Filip 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Urbański Wiktor 0 0 0 0
17 Gruszczyk Konrad 0 0 0 2
12 Zając Michał 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 0
19 Świadek Adam 0 0 0 0