Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    1:7 (1:5, 0:2, 0:0)

  • Data:

    17.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Zwierzychowski, Mariusz Zwierzychowski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:08 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semyon

0:2 07:07 EQ

Winiarski Piotr Skólmowski Bartosz

0:3 08:37 EQ

Korchokha Robert Minge Daniel

0:4 09:11 EQ

Korchokha Robert Zieliński Mateusz

0:5 16:00 EQ

Orekhin Daniil

1:5 16:23 EQ

Mocarski Krystian Smal Igor

1:6 28:31 EQ

Orekhin Daniil Korchokha Robert, Garshin Semyon

1:7 31:19 EQ

Lidtke Miłosz Dołęga Jarosław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:20 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
23:45 Naparło Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Atakowanie z tyłu
23:45 Naparło Piotr KS Nesta Mires Toruń 10 Atakowanie z tyłu
24:56 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
32:58 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:02 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kolanem
44:56 Iwanow Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
54:03 Nikolenko Oleksandr GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
56:59 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Wysoki kij
57:20 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:33 - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
60:00 Naparło Piotr KS Nesta Mires Toruń 20 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tomashevskyi Anton 40:00 45 38 7 84
69 Zgrzebnicki Konrad 20:00 16 16 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
76 Wala Jakub 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 1 1 2
21 Mocarski Krystian 1 0 1 2
8 Volf Gleb 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0
10 Ziółkowski Tomasz 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 0 0 0 2
17 Munch Jakub 0 0 0 2
25 Pluciński Paweł 0 0 0 2
7 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 2
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 2

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Bojanowski Krzysztof 60:00 13 12 1 92
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 1 0 1 0
15 Minge Daniel 0 1 1 0
9 Winiarski Piotr 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
26 Zieliński Mateusz 0 1 1 0
10 Garshin Semyon 0 2 2 0
88 Korchokha Robert 2 1 3 0
91 Orekhin Daniil 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niedlich Szymon 0 0 0 0
81 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 32
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 2
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Borowicz Adrian 0 0 0 0
17 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
8 Husak Piotr 0 0 0 0