Statystyki PZHL

20:4

(6:1, 7:2, 7:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Gazda Team Nowy Targ

  • Trener KH Gazda Team Nowy Targ:

    Puławski Tadeusz

  • Goście:

    ŁKH Łódź

  • Trener ŁKH Łódź:

    Tadeusz Raczyński

  • Wynik:

    20:4 (6:1, 7:2, 7:1)

  • Data:

    2018-01-06

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Janusz Węgrzyniak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    38

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:36 EQ

Jastrzębski Mariusz Cecuła Dominik

1:1 03:41 EQ

Riha Vaclav Raczyński Tadeusz

2:1 07:04 EQ

Jastrzębski Mariusz Kmiecik Maciej, Cecuła Dominik

3:1 07:35 EQ

Wielkiewicz Patryk Pajerski Grzegorz, Iskrzycki Mateusz

4:1 08:44 EQ

Jastrzębski Mariusz Kmiecik Maciej

5:1 09:20 EQ

Jastrzębski Mariusz Sulka Damian

6:1 15:56 EQ

Jastrzębski Mariusz Kmiecik Maciej

6:2 21:12 EQ

Riha Vaclav

7:2 23:52 EQ

Jastrzębski Mariusz Sulka Krzysztof, Sulka Damian

8:2 24:30 EQ

Kmiecik Maciej Sulka Krzysztof, Puławski Tadeusz

9:2 27:02 EQ

Kmiecik Maciej Sulka Krzysztof

10:2 28:28 EQ

Wielkiewicz Patryk

11:2 29:50 EQ

Kmiecik Maciej Jastrzębski Mariusz, Sulka Krzysztof

12:2 32:53 EQ

Sulka Krzysztof

12:3 37:54 EQ

Riha Vaclav

13:3 39:59 EQ

Szumal Łukasz

14:3 43:06 +1

Cecuła Dominik

15:3 48:11 +1

Sulka Krzysztof Kmiecik Maciej

16:3 50:13 +1

Sulka Krzysztof Jastrzębski Mariusz, Kmiecik Maciej

17:3 52:32 EQ

Puławski Tadeusz

18:3 53:07 EQ

Kmiecik Maciej Sulka Krzysztof, Jastrzębski Mariusz

19:3 55:33 +1

Sulka Krzysztof Jastrzębski Mariusz

20:3 57:02 EQ

Cecuła Dominik Szumal Łukasz

20:4 58:55 EQ

Darol Jakub Riha Vaclav

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:47 Wielkiewicz Patryk KH Gazda Team Nowy Targ 2 Atakowanie ciałem - natarcie
05:00 Wielkiewicz Patryk KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:00 Raczyński Tadeusz ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
16:10 Pajerski Grzegorz KH Gazda Team Nowy Targ 2 Wysoki kij
18:25 Wielkiewicz Patryk KH Gazda Team Nowy Targ 2 Uderzenie kijem
19:17 Iskrzycki Mateusz KH Gazda Team Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:54 Cecuła Dominik KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zahaczenie
36:58 Sulka Krzysztof KH Gazda Team Nowy Targ 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:54 Puławski Tadeusz KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zahaczenie
39:53 Sulka Damian KH Gazda Team Nowy Targ 2 Wysoki kij
40:52 Kmiecik Maciej KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zahaczenie
42:56 Riha Vaclav ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:24 Świerczewski Kamil ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:04 Kowalski Jan ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:24 Jastrzębski Mariusz KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:59 Raczyński Tadeusz ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
54:01 Raczyński Tadeusz ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:42 Ciepłucha Michał ŁKH Łódź 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:48 Wielkiewicz Patryk KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zahaczenie
56:48 Świerczewski Kamil ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
56:54 Przybyło Bartłomiej KH Gazda Team Nowy Targ 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:09 Jastrzębski Mariusz KH Gazda Team Nowy Targ 2 Przeszkadzanie

Składy

KH Gazda Team Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Słowakiewicz Tomasz 60:00 4 0 4 0
99 Martuszewski Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Cecuła Dominik 2 2 4 2
12 Gabryś Szymon 0 0 0 0
15 Jastrzębski Mariusz 6 4 10 4
13 Kmiecik Maciej 4 5 9 2
26 Sulka Krzysztof 4 5 9 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Smarduch Mateusz 0 0 0 0
19 Puławski Tadeusz 1 1 2 2
11 Iskrzycki Mateusz 0 1 1 2
16 Pajerski Grzegorz 0 1 1 2
42 Wielkiewicz Patryk 2 0 2 8

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sulka Damian 0 2 2 2
20 Szumal Łukasz 1 1 2 0
18 Przybyło Bartłomiej 0 0 0 2
7 Tylka Mateusz 0 0 0 0

ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grabara Bartosz 55:24 18 0 18 0
0 Cylke Jarosław 04:36 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalski Jan 0 0 0 2
14 Świerczewski Kamil 0 0 0 4
69 Riha Vaclav 3 1 4 2
87 Walczak Mateusz 0 0 0 0
18 Darol Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kurowski Tomasz 0 0 0 0
8 Ciepłucha Michał 0 0 0 2
9 Pełzowski Paweł 0 0 0 0
13 Raczyński Tadeusz 0 1 1 6
88 Oracz Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Matuszewski Piotr 0 0 0 0
77 Prokopczuk Nazariy 0 0 0 0