Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehman

  • Wynik:

    7:3 (1:1, 2:1, 4:1)

  • Data:

    26.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Sajmon Grelich, Dawid Pabisiak

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:20 +1

Chorążyczewski Kordian Bryk Krzysztof, Bichta Bartosz

1:1 17:32 EQ

Ziółkowski Tomasz

1:2 23:55 EQ

Mocarski Krystian Volf Gleb

2:2 34:53 EQ

Bryk Krzysztof Szukała Jakub

3:2 35:16 EQ

Kopyściański Mikołaj Hadowski Oskar

4:2 43:32 -1

Bryk Krzysztof Fal Mateusz

5:2 50:17 EQ

Gągol Maciej Barszcz Bartosz , Burnat Arkadiusz

5:3 50:37 EQ

Łabinowicz Szymon Liśkiewicz Bartosz

6:3 53:26 EQ

Gągol Maciej Burnat Arkadiusz

7:3 59:33 EQ

Chorążyczewski Kordian Bryk Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:58 Balcerek Maciej UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:22 Mocarski Krystian GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie
05:47 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Rzucenie na bandę
08:30 Smal Igor GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:35 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
19:42 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak łokciem
30:02 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:07 Barszcz Bartosz UKH Dębica 2 Zahaczenie
36:52 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:52 Małopolski Paweł UKH Dębica 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:32 Kuczek Oskar UKH Dębica 2 Zbyteczna ostrość w grze
46:16 Małopolski Paweł UKH Dębica 2 Wymuszanie kary
48:08 Chorążyczewski Kordian UKH Dębica 2 Uderzenie kijem
54:33 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak łokciem

Składy

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Ciura Robert 60:00 43 40 3 93
1 Mazur Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Chorążyczewski Kordian 2 0 2 2
25 Balcerek Maciej 0 0 0 2
67 Giełbaga Dawid 0 0 0 0
10 Bichta Bartosz 0 1 1 0
21 Bryk Krzysztof 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 0 0 0 2
77 Giełbaga Dominik 0 0 0 0
88 Fal Mateusz 0 1 1 0
87 Kopyściański Mikołaj 1 0 1 0
15 Gągol Maciej 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Burnat Bartosz 0 0 0 0
19 Dobies Gerard 0 0 0 0
29 Szukała Jakub 0 1 1 0
94 Barszcz Bartosz 0 1 1 2
26 Wójcik Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Burnat Arkadiusz 0 2 2 0
55 Hadowski Oskar 0 1 1 0
9 Grzegorczyk Artur 0 0 0 0
4 Kuczek Oskar 0 0 0 2
16 Małopolski Paweł 0 0 0 4

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tomashevskyi Anton 60:00 44 37 7 84
82 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 2
17 Munch Jakub 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 0 0 2
21 Mocarski Krystian 1 0 1 2
8 Volf Gleb 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 1 1 2
4 Iwanow Tomasz 0 0 0 0
9 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 4
10 Ziółkowski Tomasz 1 0 1 0
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
2 Kraszewski Dominik 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
15 Łabinowicz Szymon 1 0 1 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
7 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 0
18 Sochacki Michał 0 0 0 2