Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U18 Katowice

  • Trener SMS PZHL U18 Katowice:

    Jarosław Morawiecki

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    1:14 (1:5, 0:2, 0:7)

  • Data:

    05.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Waluszek, Jarosław Syrek

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:28 EQ

Augustyniak Igor Płachetka Marcin, Misterkiewicz Kamil

1:1 03:12 EQ

Podsiadło Łukasz Dołęga Jarosław, Wiśniewski Marcin

1:2 05:19 +1

Garshin Semen Korchokha Robert, Skólmowski Bartosz

1:3 06:59 EQ

Wiśniewski Marcin Dołęga Jarosław, Podsiadło Łukasz

1:4 14:11 +1

Skólmowski Bartosz Garshin Semen, Orekhin Daniil

1:5 16:02 EQ

Winiarski Piotr Dołęga Jarosław, Podsiadło Łukasz

1:6 27:01 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil

1:7 37:28 EQ

Garshin Semen Korchokha Robert

1:8 48:04 +1

Podsiadło Łukasz Dołęga Jarosław

1:9 48:54 EQ

Garshin Semen Skólmowski Bartosz

1:10 50:23 EQ

Winiarski Piotr Naparło Piotr

1:11 53:14 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil

1:12 56:17 EQ

Jaworski Adrian

1:13 57:54 EQ

Dołęga Jarosław Lidtke Miłosz, Winiarski Piotr

1:14 58:53 EQ

Korchokha Robert Garshin Semen, Orekhin Daniil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:11 Urbański Wiktor SMS PZHL U18 Katowice 2 Wysoki kij
13:47 Świadek Adam SMS PZHL U18 Katowice 2 Uderzenie kijem
17:44 Wróblewski Dawid SMS PZHL U18 Katowice 2 Rzucenie na bandę
29:17 Schmidt Bartosz SMS PZHL U18 Katowice 2 Wysoki kij
46:11 Cieśla Kamil SMS PZHL U18 Katowice 2 Rzucenie na bandę
54:13 Cieśla Kamil SMS PZHL U18 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:14 Misterkiewicz Kamil SMS PZHL U18 Katowice 2 Zahaczenie

Składy

SMS PZHL U18 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lipiński Sebastian 60:00 73 59 14 80
25 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
15 Misterkiewicz Kamil 0 1 1 2
7 Augustyniak Igor 1 0 1 0
12 Płachetka Marcin 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
17 Gruszczyk Konrad 0 0 0 0
24 Khoperia Armen 0 0 0 0
5 Chabior II Adrian 0 0 0 0
13 Krzyżek Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Cieśla Kamil 0 0 0 4
16 Urbański Wiktor 0 0 0 2
14 Wróblewski Dawid 0 0 0 2
4 Kapusta Łukasz 0 0 0 0
9 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kwak Michał 0 0 0 0
10 Schmidt Bartosz 0 0 0 2
18 Świadek Adam 0 0 0 2
23 Idasiak Miłosz 0 0 0 0
21 Krztoń Radosław 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0
39 Bojanowski Krzysztof 60:00 12 11 1 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 2 2 4 0
12 Lidtke Miłosz 0 1 1 0
13 Wiśniewski Marcin 1 1 2 0
9 Winiarski Piotr 2 1 3 0
29 Dołęga Jarosław 1 4 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 1 2 3 0
11 Jaworski Adrian 1 0 1 0
10 Garshin Semen 3 2 5 0
88 Korchokha Robert 3 2 5 0
91 Orekhin Daniil 0 4 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Korzestański Łukasz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 1 1 0
8 Husak Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Borowicz Adrian 0 0 0 0
33 Gołaszewski Jakub 0 0 0 0
17 Śmieszek Bruno 0 0 0 0