Statystyki PZHL

6:16

(1:7, 2:5, 3:4)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    6:16 (1:7, 2:5, 3:4)

  • Data:

    02.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Szymon Urbańczyk, Michał Majkut

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:32 EQ

Naparło Piotr

0:2 05:14 EQ

Minge Daniel Dołęga Jarosław, Winiarski Piotr

0:3 06:43 EQ

Garshin Semen Jaworski Adrian, Orekhin Daniil

0:4 07:52 EQ

Wiśniewski Marcin Husak Piotr

0:5 10:26 +1

Korchokha Robert Garshin Semen, Jaworski Adrian

1:5 14:21 EQ

Kuczek Oskar Balcerek Maciej

1:6 16:22 EQ

Husak Piotr Borowicz Adrian, Wiśniewski Marcin

1:7 17:56 EQ

Garshin Semen Orekhin Daniil

1:8 22:47 EQ

Korchokha Robert Garshin Semen, Naparło Piotr

1:9 25:24 EQ

Minge Daniel Dołęga Jarosław, Winiarski Piotr

1:10 33:13 EQ

Garshin Semen Korchokha Robert, Skólmowski Bartosz

1:11 35:54 EQ

Orekhin Daniil

2:11 36:49 EQ

Dybowski Grzegorz Kopyściański Mikołaj

3:11 38:05 EQ

Gągol Maciej Burnat Arkadiusz

3:12 39:58 EQ

Wiśniewski Marcin

3:13 41:46 +1

Orekhin Daniil Korchokha Robert, Skólmowski Bartosz

3:14 43:34 EQ

Dołęga Jarosław Winiarski Piotr

4:14 44:45 EQ

Kopyściański Mikołaj Chorążyczewski Kordian

4:15 48:49 EQ

Dołęga Jarosław Lidtke Miłosz, Minge Daniel

5:15 52:27 EQ

Bryk Krzysztof Fal Mateusz

5:16 52:38 EQ

Garshin Semen Korchokha Robert

6:16 57:10 EQ

Fal Mateusz Bryk Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:38 Burnat Arkadiusz UKH Dębica 2 Zahaczenie
31:12 Kopyściański Mikołaj UKH Dębica 2 Rzucenie na bandę
40:37 - UKH Dębica 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Ciura Robert 60:00 69 53 16 76
77 Mazur Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Chorążyczewski Kordian 0 1 1 0
25 Balcerek Maciej 0 1 1 0
88 Fal Mateusz 1 1 2 0
21 Bryk Krzysztof 1 1 2 0
11 Gawlik Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Szukała Jakub 0 0 0 0
10 Protsenko Bogdan 0 0 0 0
9 Dybowski Grzegorz 1 0 1 0
87 Kopyściański Mikołaj 1 1 2 2
4 Kuczek Oskar 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 0 0 0 0
82 Burnat Bartosz 0 0 0 0
15 Gągol Maciej 1 0 1 0
94 Barszcz Bartosz 0 0 0 0
26 Wójcik Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Burnat Arkadiusz 0 1 1 2
24 Kloc Krzysztof 0 0 0 0
19 Dobies Gerard 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 00:00 0 0 0 0
39 Bojanowski Krzysztof 60:00 26 20 6 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
12 Lidtke Miłosz 0 1 1 0
15 Minge Daniel 2 1 3 0
9 Winiarski Piotr 0 3 3 0
29 Dołęga Jarosław 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 2 2 0
11 Jaworski Adrian 0 2 2 0
10 Garshin Semen 4 2 6 0
88 Korchokha Robert 2 3 5 0
91 Orekhin Daniil 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Naparło Piotr 1 1 2 0
61 Borowicz Adrian 0 1 1 0
17 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 2 1 3 0
8 Husak Piotr 1 1 2 0