Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Hokej Poznań

  • Trener Hokej Poznań:

    Leszek Minge

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    4:13 (1:2, 1:6, 2:5)

  • Data:

    2017-10-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:08 +1

Kurpiewski Mateusz Tsitok Maksim, Sheynikhovich Artem

1:1 05:15 EQ

Dołęga Jarosław Podsiadło Łukasz, Winiarski Piotr

1:2 10:10 EQ

Dołęga Jarosław Minge Daniel, Lidtke Miłosz

1:3 21:08 EQ

Orekhin Daniil Korchokha Robert, Garshin Semyon

1:4 23:41 EQ

Dołęga Jarosław Minge Daniel, Wiśniewski Marcin

1:5 30:03 EQ

Garshin Semyon Orekhin Daniil, Skólmowski Bartosz

1:6 31:58 EQ

Dołęga Jarosław Minge Daniel, Podsiadło Łukasz

1:7 34:05 +1

Orekhin Daniil

2:7 35:28 +1

Gościmiński Kamil Zawiła Dawid

2:8 38:41 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semyon, Jaworski Adrian

2:9 45:39 EQ

Jóźwiak Marcin Naparło Piotr, Wiśniewski Marcin

3:9 49:16 +1

Szuba Jakub Zawiła Mateusz

3:10 51:31 EQ

Korchokha Robert Lidtke Miłosz

3:11 55:18 EQ

Dołęga Jarosław

3:12 55:25 EQ

Dołęga Jarosław Podsiadło Łukasz, Wiśniewski Marcin

3:13 56:45 EQ

Garshin Semyon Orekhin Daniil, Jaworski Adrian

4:13 58:54 EQ

Kubiak Mateusz Iwański Marek, Tsitok Maksim

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:25 Naparło Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
12:37 Iwański Marek Hokej Poznań 2 Zahaczenie
18:21 Zawiła Dawid Hokej Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
18:21 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:36 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Atak łokciem
29:07 Krupiński Mateusz Hokej Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:05 Iwański Marek Hokej Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:02 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:26 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:49 Jaworski Adrian KS Nesta Mires Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:40 Puławski Marek Hokej Poznań 2 Zahaczenie
47:56 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
56:29 Walsky Neil Hokej Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:29 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:16 Czech Wojciech Hokej Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:16 Walsky Neil Hokej Poznań 5 Walka na pięści
58:16 Walsky Neil Hokej Poznań 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:16 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:16 Borowicz Adrian KS Nesta Mires Toruń 5 Walka na pięści
58:16 Borowicz Adrian KS Nesta Mires Toruń 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

Hokej Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Rodion Musin 40:00 44 36 8 81
29 Gutkowski Krzysztof 20:00 24 19 5 79

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Gościmiński Kamil 1 0 1 0
12 Wiśniewski Mateusz 0 0 0 0
2 Zawiła Dawid 0 1 1 2
9 Szuba Jakub 1 0 1 0
4 Krupiński Mateusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Ludwiczak Przemysław 0 0 0 0
5 Zawiła Mateusz 0 1 1 0
17 Iwański Marek 0 1 1 4
18 Kubiak Mateusz 1 0 1 0
31 Kobyliński Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chuchman Valiatin 0 0 0 0
20 Kurpiewski Mateusz 1 0 1 0
16 Tsitok Maksim 0 2 2 0
7 Czech Wojciech 0 0 0 2
23 Puławski Marek 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sheynikhovich Artem 0 1 1 0
6 Mikołajczak Adam 0 0 0 0
19 Walsky Neil 0 0 0 27
10 Obrał Marcin 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 24 22 2 91
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 2 2 2
12 Lidtke Miłosz 0 2 2 0
15 Minge Daniel 0 3 3 0
9 Winiarski Piotr 0 1 1 0
29 Dołęga Jarosław 6 0 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 2
20 Podsiadło Łukasz 0 3 3 4
70 Garshin Semyon 2 2 4 0
10 Korchokha Robert 1 1 2 0
23 Orekhin Daniil 3 2 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Jóźwiak Marcin 1 0 1 0
19 Korzestański Łukasz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 1 1 2
13 Wiśniewski Marcin 0 3 3 4
58 Husak Piotr 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Borowicz Adrian 0 0 0 25
41 Niedlich Szymon 0 0 0 0
90 Gołaszewski Jakub 0 0 0 0
26 Śmieszek Bruno 0 0 0 0
73 Olszewski Dominik 0 0 0 0