Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Marcin Kotuła

  • Goście:

    SMS Sokoły Toruń (CLJ)

  • Trener SMS Sokoły Toruń (CLJ):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    9:1 (4:1, 2:0, 3:0)

  • Data:

    04.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Dybaś, Sebastian Kłaczyński

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:44 +1

Piskalski Konrad Sadowski Michał

1:1 04:53 EQ

Kosmęda Bartosz Jarosz Patryk, Bernacki Michał

2:1 08:14 EQ

Piotrowski Mariusz Kozłowski Piotr

3:1 10:32 EQ

Piotrowski Mariusz Duszak Adrian, Kosmęda Bartosz

4:1 17:52 EQ

Bernacki Michał Duszak Adrian

5:1 37:40 EQ

Dytkowicz Marek Kozłowski Piotr

6:1 38:44 EQ

Kozłowski Piotr

7:1 41:08 +1

Piotrowski Mariusz Kozłowski Piotr, Kosmęda Bartosz

8:1 46:43 EQ

Bernacki Michał

9:1 57:04 EQ

Jarosz Patryk Bernacki Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:41 Jarosz Patryk UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Uderzenie kijem
05:25 Kozłowski Piotr UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zahaczenie
15:01 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
19:21 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:06 Świderski Filip SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Przeszkadzanie
32:07 Sawicki Marcel SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Przeszkadzanie
39:52 Prokurat Jakub SMS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:55 Dytkowicz Marek UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zahaczenie
59:18 Hanzel Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak kolanem

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kubarek Paweł 00:00 0 0 0 0
30 Pasek Wojciech 60:00 19 18 1 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Duszak Adrian 0 2 2 2
32 Hanzel Adrian 0 0 0 2
91 Piotrowski Mariusz 3 0 3 2
29 Kozłowski Piotr 1 3 4 2
40 Kosmęda Bartosz 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bartnik Kacper 0 0 0 0
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 2 2 4 0
14 Antropov Nikita 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sacha Łukasz 0 0 0 0
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 0
12 Pohl Karol 0 0 0 0
71 Dytkowicz Marek 1 0 1 2

SMS Sokoły Toruń (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 40:00 26 20 6 76
51 Wencel Wiktor 20:00 17 14 3 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Naróg Michał 0 0 0 0
11 Bąk Oskar 0 0 0 0
19 Jędrzejewski Kacper 0 0 0 0
71 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
73 Drąg Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Łapczyński Jan 0 0 0 0
16 Popielski Mateusz 0 0 0 0
13 Prokurat Jakub 0 0 0 2
81 Lewy Jeremi 0 0 0 0
20 Sawicki Marcel 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
74 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
14 Piskalski Konrad 1 0 1 0
10 Arbart Arkadiusz 0 0 0 0
59 Sadowski Michał 0 1 1 0
1.24