Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Marcin Kotuła

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (CLJ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (CLJ):

    Mariusz Jakubik

  • Wynik:

    7:2 (2:1, 3:0, 2:1)

  • Data:

    29.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Madeksza, Patryk Sikora

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:02 -1

Prusak Adrian Flasz Szymon

1:1 06:51 EQ

Bernacki Michał

2:1 15:57 EQ

Tomaszewski Konrad Duszak Adrian, Bernacki Michał

3:1 27:31 EQ

Tomaszewski Konrad

4:1 32:44 EQ

Bernacki Michał Tomaszewski Konrad, Kozłowski Piotr

5:1 37:08 EQ

Hyla Marcel Piotrowski Mariusz, Antropov Nikita

6:1 45:39 EQ

Kozłowski Piotr Kosmęda Bartosz, Stupnytskyi Oleksii

6:2 50:17 EQ

Krynicki Dawid Magiera Michał, Wątor Kamil

7:2 51:59 EQ

Antropov Nikita Piotrowski Mariusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:27 Habura Jakub UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:54 Rabęda Kacper UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Wysoki kij
23:30 Hanzel Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
23:30 Jęczała Kamil UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Uderzenie kijem
26:44 Rabęda Kacper UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Uderzenie kijem
26:44 Kosmęda Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
28:39 Hanzel Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:16 Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Trzymanie
47:21 Kosmęda Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Trzymanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kubarek Paweł 60:00 14 12 2 85
30 Stehlik Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Duszak Adrian 0 1 1 0
32 Hanzel Adrian 0 0 0 4
91 Piotrowski Mariusz 0 2 2 0
29 Kozłowski Piotr 1 1 2 0
40 Kosmęda Bartosz 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bartnik Kacper 0 0 0 0
24 Stupnytskyi Oleksii 0 1 1 0
10 Bernacki Michał 2 1 3 0
14 Antropov Nikita 1 1 2 0
45 Tomaszewski Konrad 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 1 0 1 2

UKH Unia Oświęcim (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Hrycaj Andrew 60:00 36 29 7 80
2 Rudek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
44 Sołtys Piotr 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 1 0 1 0
10 Flasz Szymon 0 1 1 0
24 Franczyk Sylwester 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Habura Jakub 0 0 0 2
85 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
8 Magiera Michał 0 1 1 0
15 Wątor Kamil 0 1 1 0
19 Krynicki Dawid 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Rabęda Kacper 0 0 0 4
90 Jarnot Szymon 0 0 0 0
91 Jęczała Kamil 0 0 0 2
1.24