Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U20 (JR):

    Wojciech Milan

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U20 (JR)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U20 (JR):

    Zbigniew Wróbel

  • Wynik:

    3:6 (0:2, 1:3, 2:1)

  • Data:

    22.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    12:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Sebastian Machel

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:18 +1

Ksiondz Oliwier Wywiał Adam , Borowiak Adam

0:2 17:13 EQ

Kalus Martin Małopolski Kamil

0:3 23:55 EQ

Ksiondz Oliwier

0:4 28:02 +1

Frojda Matyas Borowiak Filip, Blanik Jakub

1:4 32:32 EQ

Prokurat Jakub Lewy Tymoteusz, Popielski Mateusz

1:5 37:43 +1

Frojda Matyas Pohl Patryk, Blanik Jakub

2:5 42:56 EQ

Jędrzejewski Kacper Arbart Arkadiusz

2:6 50:46 EQ

Wywiał Adam Pohl Patryk

- 55:35 PS

Rafiński Jakub

3:6 56:13 EQ

Bezwiński Mateusz Jędrzejewski Kacper, Lewy Jeremi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:08 Rafiński Jakub MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
12:26 Borowiak Adam JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Zahaczenie
13:35 Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Trzymanie
18:52 Naróg Michał MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
21:13 Borowiak Filip JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 4 Wysoki kij
23:41 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atak łokciem
26:00 Naróg Michał MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Zahaczenie
26:57 Lewy Jeremi MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Zahaczenie
28:47 Witas Gracjan JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
28:47 Witas Gracjan JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
35:05 Blanik Jakub JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
36:13 Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
38:34 Drąg Daniel MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:34 Drąg Daniel MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
38:34 Drąg Daniel MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
38:44 Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:42 Lewy Tymoteusz MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:51 Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
49:36 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Wysoki kij
49:36 Ksiondz Oliwier JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
49:36 Ksiondz Oliwier JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 5 Uderzenie kijem
53:36 Arbart Arkadiusz MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:36 Arbart Arkadiusz MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
53:36 Wywiał Adam JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:35 Kalus Martin JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 25 Walka na pięści
60:00 Głowacki Michał JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 25 Kopnięcie gracza
60:00 Głowacki Michał JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 5 Walka na pięści
60:00 Głowacki Michał JKH GKS Jastrzębie U20 (JR) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 00:00 10 10 0 100
51 Guranowski Szymon 60:00 28 22 6 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 29
5 Łapczyński Jan 0 0 0 0
19 Jędrzejewski Kacper 1 1 2 0
71 Bezwiński Mateusz 1 0 1 2
9 Drąg Daniel 0 0 0 32

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Kula Patryk 0 0 0 0
20 Lewy Tymoteusz 0 1 1 2
74 Rafiński Jakub 0 0 0 2
16 Popielski Mateusz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Szypliński Jakub 0 0 0 0
29 Naróg Michał 0 0 0 4
81 Lewy Jeremi 0 1 1 2
13 Prokurat Jakub 1 0 1 6
11 Sadowski Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Arbart Arkadiusz 0 1 1 12

JKH GKS Jastrzębie U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Załucki Oskar 60:00 19 16 3 84
31 Klocek Bartłomiej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Frojda Matyas 2 0 2 0
97 Kalus Martin 1 0 1 0
96 Borowiak Filip 0 1 1 4
87 Blanik Jakub 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Wywiał Adam 1 1 2 2
24 Witas Gracjan 0 0 0 12
10 Ksiondz Oliwier 2 0 2 25
61 Głowacki Michał 0 0 0 50

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Rafalik Przemysław 0 0 0 0
30 Borowiak Adam 0 1 1 2
48 Pohl Patryk 0 2 2 0
95 Dąbrowski Bartosz 0 0 0 0
92 Małopolski Kamil 0 1 1 0