Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (CLJ)

  • Trener TMH Polonia Bytom (CLJ):

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Marcin Kotuła

  • Wynik:

    4:5 (0:4, 3:1, 1:0)

  • Data:

    2017-10-15

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Mazur, Dawid Pabisak

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:14 EQ

Duszak Adrian Bartnik Kacper

0:2 05:51 +1

Bartnik Kacper Bernacki Michał

0:3 09:48 +1

Kozłowski Piotr Jarosz Patryk

0:4 12:37 EQ

Piotrowski Mariusz Kozłowski Piotr

0:5 24:37 EQ

Piotrowski Mariusz Antropov Nikita, Dytkowicz Marek

1:5 30:36 +1

Ledwoń Maciej

2:5 35:14 EQ

Domogała Michał Gajdzik Robert

3:5 38:26 +1

Ledwoń Maciej Domogała Michał

4:5 45:06 +1

Domogała Michał Kawka Marcin , Gajdzik Robert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:41 Dytkowicz Marek UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zahaczenie
05:08 Firszt Paweł TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Uderzenie kijem
08:29 Ledwoń Maciej TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Wysoki kij
17:24 Szymik Daniel TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Przeszkadzanie
18:04 Sobera Maurycy TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Zahaczenie
19:41 Dytkowicz Marek UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zahaczenie
26:56 Antropov Nikita UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
30:13 Bartnik Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
37:08 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
44:40 Hanzel Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
47:25 Petelicki Szymon TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:37 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:31 Bartnik Kacper UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

TMH Polonia Bytom (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 05:51 2 0 2 0
35 Trawiński Bartosz 53:09 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kawka Marcin 0 1 1 0
23 Ledwoń Maciej 2 0 2 2
44 Gajdzik Robert 0 2 2 0
21 Domogała Michał 2 1 3 0
28 Petelicki Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
27 Schupp Denis 0 0 0 0
61 Zając Bartosz 0 0 0 0
76 Firszt Paweł 0 0 0 2
6 Bagiński Przemysław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sobera Maurycy 0 0 0 2
16 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0
20 Szymik Daniel 0 0 0 2

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pasek Wojciech 44:46 1 0 1 0
33 Małota Mateusz 15:14 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Duszak Adrian 1 0 1 0
32 Hanzel Adrian 0 0 0 2
91 Piotrowski Mariusz 2 0 2 4
29 Kozłowski Piotr 1 1 2 0
71 Dytkowicz Marek 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bartnik Kacper 1 1 2 4
24 Stupnytskyi Oleksii 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 1 1 0
14 Antropov Nikita 0 1 1 2
10 Bernacki Michał 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 0