Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (CLJ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (CLJ):

    Witold Magiera

  • Goście:

    MOSM Tychy (CLJ)

  • Trener MOSM Tychy (CLJ):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

  • Data:

    07.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:40

  • Godzina zakończenia:

    12:40

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz

  • Sędzia liniowy:

    Szymon Urbańczyk, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:17 EQ

Duży Dawid

1:1 03:17 EQ

Prusak Adrian Flasz Szymon

2:1 07:47 EQ

Magiera Michał Krynicki Dawid, Sołtys Piotr

2:2 33:39 EQ

Kostyła Maciej Duży Dawid

3:2 35:24 +1

Prusak Adrian Sołtys Piotr

4:2 45:58 EQ

Flasz Szymon Krynicki Dawid, Prusak Adrian

4:3 50:55 EQ

Kostyła Maciej Mazurczyk Marcin

5:3 52:56 EQ

Prusak Adrian Flasz Szymon, Szymeczko Przemysław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:29 Hołdowicz Daniel MOSM Tychy (CLJ) 2 Przeszkadzanie
12:40 Kostyła Maciej MOSM Tychy (CLJ) 2 Zahaczenie
16:38 - UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:28 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Uderzenie kijem
22:44 Kapusta Jakub MOSM Tychy (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:24 Plewnia Wiktor MOSM Tychy (CLJ) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tarnowski Marcin 60:00 21 18 3 85
2 Jarnot Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
44 Sołtys Piotr 0 2 2 0
14 Prusak Adrian 3 1 4 2
10 Flasz Szymon 1 2 3 0
29 Szymeczko Przemysław 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Rabęda Kacper 0 0 0 0
85 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
8 Magiera Michał 1 0 1 0
15 Wątor Kamil 0 0 0 0
19 Krynicki Dawid 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Rudek Dominik 0 0 0 0
91 Jęczała Kamil 0 0 0 0

MOSM Tychy (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Maciejewski Jakub 00:00 0 0 0 0
30 Zawalski Jakub 60:00 24 19 5 79

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 2
10 Mazurczyk Marcin 0 1 1 0
89 Hołdowicz Daniel 0 0 0 2
21 Duży Dawid 1 1 2 0
71 Kostyła Maciej 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Plewnia Wiktor 0 0 0 2
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
80 Dobrzański Mateusz 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Krzyżek Alex 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
15 Królik Michał 0 0 0 0
6 Kaplyta Paweł 0 0 0 0
28 Sieradzki Jakub 0 0 0 0
1.24