Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

  • Trener MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    19:5 (7:3, 8:1, 4:1)

  • Data:

    2018-03-02

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:01 EQ

Niewiadomski Igor Kluczyk Tymoteusz

1:1 02:20 EQ

Koczuk Marek

1:2 03:57 -1

Sobański Bartosz Łatka Kacper

2:2 06:18 EQ

Zberek Karol Wilk Daniel

3:2 09:12 EQ

Zdanowicz Łukasz Zberek Karol

4:2 13:55 +1

Zberek Karol Wilk Daniel

5:2 14:43 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz

6:2 15:15 EQ

Głowacki Tadeusz Fojcik Bartosz

7:2 18:14 EQ

Chęciński Luciano Wilk Daniel

- 19:02 PS

Łatka Kacper

7:3 19:19 EQ

Łatka Kacper Sobański Bartosz

7:4 20:43 +1

Sobański Bartosz Nowak Maksymilian

8:4 21:33 +1

Hofman Jonasz Szlomski Marcin

9:4 21:39 EQ

Kluczyk Tymoteusz

10:4 22:50 EQ

Chęciński Luciano

11:4 28:15 EQ

Głowacki Tadeusz

12:4 31:19 EQ

Zdanowicz Łukasz Zberek Karol

13:4 35:20 EQ

Zdanowicz Łukasz Chęciński Luciano

14:4 36:24 +1

Hofman Jakub Hofman Jonasz

15:4 38:37 EQ

Zberek Karol Hofman Jakub

16:4 41:02 EQ

Zberek Karol Chęciński Luciano

16:5 43:27 EQ

Jedwabnik Kacper

17:5 46:12 EQ

Wilk Daniel Zberek Karol

18:5 51:11 -1

Mróz Jakub Hofman Jonasz

19:5 56:08 EQ

Fojcik Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:41 - MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:39 Nowak Maksymilian MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Atak łokciem
19:02 Kluczyk Tymoteusz TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) PS Uderzenie kijem
19:23 Chęciński Luciano TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Wysoki kij
20:52 Wisłocki Michał MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:11 - MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:29 Szlomski Marcin TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Przeszkadzanie
35:46 Krawczyk Bartosz MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Atak kolanem
48:13 Strużek Mateusz MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:11 Wilk Daniel TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:11 Zdanowicz Łukasz TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:11 Jedwabnik Kacper MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:50 Musik Dominik TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:50 Jedwabnik Kacper MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:50 Strużek Mateusz MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
56:57 Nowak Maksymilian MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Zahaczenie
57:46 Kluczyk Tymoteusz TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Atak łokciem
58:36 Zdanowicz Łukasz TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 2 Przeszkadzanie

Składy

TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kura Maksymilian 20:00 3 0 3 0
66 Nawrot Radosław 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Szlomski Marcin 0 1 1 2
91 Wilk Daniel 1 3 4 2
88 Fojcik Bartosz 1 1 2 0
81 Zberek Karol 4 3 7 0
98 Chęciński Luciano 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Mróz Jakub 1 0 1 0
8 Zdanowicz Łukasz 3 0 3 4
87 Hofman Jakub 2 1 3 0
25 Hofman Jonasz 1 3 4 0
4 Niewiadomski Igor 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
22 Musik Dominik 0 0 0 2
21 Kluczyk Tymoteusz 1 1 2 2
6 Zarański Oliwier 0 0 0 0
29 Głowacki Tadeusz 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Pająk Bartosz 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0

MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
70 Drabik Rafał 20:00 9 0 9 0
35 Sałapa Mateusz 40:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 1 1 2 0
22 Nowak Maksymilian 0 1 1 4
12 Grzybek Kamil 0 0 0 0
7 Wolny Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0
60 Jedwabnik Kacper 1 0 1 4
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
8 Koczuk Marek 1 0 1 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 12
25 Stankiewicz Dominik 0 0 0 0
75 Druch Mikołaj 0 0 0 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Sobański Bartosz 2 1 3 0