Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Peter Ekroth

  • Wynik:

    5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

  • Data:

    2016-09-16

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Mateusz Bucki

  • Widzów:

    299

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:44 +1

Steber Jan Josepher Zachary, Gościński Mateusz

1:1 05:48 +1

Troshin Vladislav Kartoshkin Maxim

2:1 14:39 +1

Kozłowski Tomasz Słodczyk Marcin

3:1 31:22 EQ

Kozłowski Tomasz Salamon Błażej

4:1 51:48 +1

Kowalówka Adrian Wanacki Jakub, Kowalówka Sebastian

4:2 52:50 EQ

Kastel-Dahl Adrian Nasca Phillip, Josepher Zachary

5:2 58:24 EN

Kozłowski Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:38 Działo Michał TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:30 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:18 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:00 Kowalówka Adrian TMH Polonia Bytom 2 Trzymanie
23:22 Troshin Vladislav TMH Polonia Bytom 2 Atak łokciem
28:42 Przygodzki Martin TMH Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
35:01 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
50:44 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:26 Troshin Vladislav TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:39 Bordowski Richard TMH Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Witkowski Tomasz 60:00 33 31 2 93
31 Landsman Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
76 Działo Michał 0 0 0 2
89 Bordowski Richard 0 0 0 2
97 Kartoshkin Maxim 0 1 1 0
11 Troshin Vladislav 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 1 1 0
28 Kowalówka Adrian 1 0 1 2
10 Przygodzki Martin 0 0 0 2
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 3 0 3 0
91 Słodczyk Marcin 0 1 1 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:33 30 26 4 86
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
93 Pesta Filip 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
24 Steber Jan 1 0 1 0
88 Nasca Phillip 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
14 Josepher Zachary 0 2 2 2
11 Gościński Mateusz 0 1 1 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 0 1 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
81 Sochacki Michał 0 0 0 0
12 Ziółkowski Tomasz 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
1.24