Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL):

    Andrzej Wudecki

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻS ŚZHL)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS ŚZHL):

    Arkadiusz Sobecki

  • Wynik:

    0:9 (0:0, 0:1, 0:8)

  • Data:

    2018-01-25

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Paweł Madeksza, Patryk Sikora

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 32:20 EQ

Chojęta Dawid Dziubanda Wiktor

0:2 41:15 EQ

Lewandowski Mateusz

0:3 42:24 EQ

Kucharski Szymon Chojęta Dawid

0:4 43:51 +1

Grzegorczyk Adam

0:5 44:18 EQ

Hess Szymon Ratajczak Igor

0:6 46:37 EQ

Krzyżowski Kamil Grzegorczyk Adam, Chmiel Paweł

0:7 49:33 EQ

Krzyżowski Kamil Chojęta Dawid, Kucharski Szymon

0:8 50:23 EQ

Chojęta Dawid Krzyżowski Kamil

0:9 51:22 EQ

Lewandowski Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
38:46 Kucharski Szymon MOSM Tychy (ŻS ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
43:09 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
47:11 Brzozowski Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 2 Atak kolanem
54:33 Strużek Mateusz MOSM Tychy (ŻS ŚZHL) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Perszel Krystian 20:30 8 0 8 0
2 Kubara Artur 39:30 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mirek Adrian 0 0 0 0
20 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
6 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
19 Masalski Dawid 0 0 0 0
8 Brzozowski Szymon 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Seweryn Antoni 0 0 0 0
14 Bobbe Maciej 0 0 0 0
16 Broś Teodor 0 0 0 0
10 Kieler Emil 0 0 0 0
21 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 0 0 2
17 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
15 Mazur Marcel 0 0 0 0
18 Pospiech Wiktor 0 0 0 0
9 Komoder Kacper 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Blach Bartosz 30:40 0 0 0 0
35 Kubiaczyk Mateusz 29:20 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Grzegorczyk Adam 1 1 2 0
2 Augustyniak Marek 0 0 0 0
88 Ratajczak Igor 0 1 1 0
87 Kucharski Szymon 1 1 2 2
86 Lewandowski Mateusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 1 1 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
15 Dziubanda Wiktor 0 1 1 0
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
98 Hess Szymon 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sucholas Adrian 0 0 0 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 2
80 Chojęta Dawid 2 2 4 0
99 Kowalik Konrad 0 0 0 0
3 Krzyżowski Kamil 2 1 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Sobański Bartosz 0 0 0 0