Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL):

    Andrzej Wudecki

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)

  • Trener MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL):

    Mateusz Urbańczyk

  • Wynik:

    9:2 (4:1, 3:0, 2:1)

  • Data:

    07.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Piotr Matlakiewicz, Patryk Sikora

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:01 EQ

Mirek Adrian

2:0 14:43 EQ

Masalski Dawid Podsiadło Paweł

3:0 15:42 EQ

Podsiadło Paweł Masalski Dawid

4:0 16:20 EQ

Broś Teodor Bobbe Maciej

4:1 19:14 EQ

Bensz Michał

5:1 30:39 EQ

Podsiadło Paweł

6:1 31:08 EQ

Masalski Dawid Podsiadło Paweł, Mirek Adrian

7:1 39:08 EQ

Masalski Dawid Mirek Adrian

8:1 44:03 EQ

Sekunda Norbert

9:1 53:34 EQ

Mirek Adrian

9:2 56:26 EQ

Gruca Brian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:43 Szczypa Przemysław MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Perszel Krystian 26:20 2 0 2 0
2 Kubara Artur 33:40 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Nowak Kacper 0 0 0 0
6 Mirek Adrian 2 2 4 0
20 Podsiadło Paweł 2 2 4 0
15 Masalski Dawid 3 1 4 0
8 Brzozowski Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Seweryn Antoni 0 0 0 0
14 Bobbe Maciej 0 1 1 0
16 Broś Teodor 1 0 1 0
10 Kieler Emil 0 0 0 0
21 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 1 0 1 0
17 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
13 Łyszczyński Aleksander 0 0 0 0
7 Mazur Marcel 0 0 0 0
18 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Piaskowski Michał 0 0 0 0
9 Komoder Kacper 0 0 0 0
4 Jarosz Kacper 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
12 Szczepocki Bartosz 26:20 3 0 3 0
80 Paczyński Szymon 33:40 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Sławski Mateusz 0 0 0 0
22 Szczypa Przemysław 0 0 0 2
47 Wojsław Adam 0 0 0 0
2 Ertel Michał 0 0 0 0
54 Gruca Brian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Barbach Bartosz 0 0 0 0
8 Bukowski Dawid 0 0 0 0
99 Knot Konrad 0 0 0 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
7 Koźmiński Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Bensz Michał 1 0 1 0
5 Babczyński Błażej 0 0 0 0
13 Sorek Fabian 0 0 0 0
33 Gdawiec Hubert 0 0 0 0
14 Cieślik Rafał 0 0 0 0
1.24