Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Orlik Opole U14 (ŻS):

    ZWIERZ MARIUSZ

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS):

    WUDECKI ANDRZEJ

  • Wynik:

    0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

  • Data:

    16.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    MARCIN POLAK, MACIEJ WALUSZEK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 33:54 EQ

Mirek Adrian Sarnacki Eryk

0:2 46:43 EQ

Łyszczyński Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:55 Misiak Łukasz MUKS Orlik Opole U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:01 Łyszczyński Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Uderzenie kijem
36:40 Kieler Emil UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
39:30 Baryła Igor MUKS Orlik Opole U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
42:00 Sułek Michał MUKS Orlik Opole U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
57:28 Bielaczyc Mikołaj MUKS Orlik Opole U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Orlik Opole U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Szyszło Oliwier 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Misiak Łukasz 0 0 0 2
77 Zborowski Filip 0 0 0 0
55 Baryła Igor 0 0 0 2
88 Bielaczyc Mikołaj 0 0 0 2
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Sułek Michał 0 0 0 2
33 Ostrowski Marcin 0 0 0 0
37 Siemasz Szymon 0 0 0 0
21 Trybulewicz Kamil 0 0 0 0
26 Lewek Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Caputa Antoni 0 0 0 0
22 Kucharuk Maciej 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
14 Perszel Krystian 20:00 0 0 0 0
1 Kubara Artur 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Nowak Kacper 0 0 0 0
22 Mirek Adrian 1 0 1 0
20 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 0 1 1 0
8 Masalski Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Seweryn Antoni 0 0 0 0
12 Bobbe Maciej 0 0 0 0
21 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
9 Broś Teodor 0 0 0 0
10 Kieler Emil 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
24 Sekunda Norbert 0 0 0 0
13 Łyszczyński Aleksander 1 0 1 2
17 Mazur Marcel 0 0 0 0
18 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Jarosz Kacper 0 0 0 0