Polska Hokej Liga

10:2

(2:0, 4:1, 4:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U18 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U18 Sosnowiec:

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Wynik:

    10:2 (2:0, 4:1, 4:1)

  • Data:

    2016-12-18

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:05

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Joanna Pobożniak, Patryk Puławski

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:33 +1

Rybak Maciej Gogoc Patryk

2:0 15:07 -1

Khoperia Armen Szukała Jakub

2:1 21:13 R

Smagacz Bernard Kuczek Oskar

3:1 27:35 R

Luszniak Szymon Bukowski Jakub, Khoperia Armen

4:1 28:21 R

Rybak Maciej Bednarz Maksymilian, Podlipni Rafał

5:1 31:57 R

Bednarz Maksymilian Rybak Maciej

6:1 32:14 R

Anklewicz Maciej

7:1 41:52 +2

Podlipni Rafał Gogoc Patryk, Bednarz Maksymilian

8:1 46:33 R

Anklewicz Maciej Śmieszek Bruno, Jóźwiak Marcin

9:1 48:36 R

Bukowski Jakub Rybak Maciej

9:2 51:02 R

Dobies Gerard Chmura Patryk, Burnat Bartosz

10:2 57:50 R

Rybak Maciej Bednarz Maksymilian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:34 - SMS PZHL U18 Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:20 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Zahaczenie
11:21 Dybowski Marcin UKH Dębica 2 Uderzenie kijem
13:17 Śmieszek Bruno SMS PZHL U18 Sosnowiec 2 Zahaczenie
28:40 Kloc Krzysztof UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:01 Luszniak Szymon SMS PZHL U18 Sosnowiec 2 Przeszkadzanie
40:00 - UKH Dębica 2 Opóźnianie gry
41:24 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Przeszkadzanie
51:42 Luszniak Szymon SMS PZHL U18 Sosnowiec 2 Atak łokciem

Składy

SMS PZHL U18 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Buczek Karol 00:00 0 0 0 0
25 Małota Mateusz 60:00 22 20 2 90

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Gogoc Patryk 0 2 2 0
3 Bednarz Maksymilian 1 3 4 0
17 Podlipni Rafał 1 1 2 0
14 Bukowski Jakub 1 1 2 0
21 Rybak Maciej 3 2 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Kołodziej Adam 0 0 0 0
5 Jóźwiak Marcin 0 1 1 0
11 Śmieszek Bruno 0 1 1 2
13 Rybak Michał 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Cieśla Kamil 0 0 0 0
18 Urbański Wiktor 0 0 0 0
23 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0
8 Wróbel Marcin 0 0 0 0
24 Krztoń Radosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kot Antoni 0 0 0 0
22 Kot Adam 0 0 0 0
7 Khoperia Armen 1 1 2 0
6 Szukała Jakub 0 1 1 0
4 Luszniak Szymon 1 0 1 4

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mazur Tomasz 00:00 0 0 0 0
36 Skóra Artur 60:00 41 32 9 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 1 0 1 2
82 Burnat Bartosz 0 1 1 2
16 Dobies Gerard 1 0 1 0
9 Chmura Patryk 0 1 1 0
94 Barszcz Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Giełbaga Dominik 0 0 0 0
55 Sieradzki Dariusz 0 0 0 0
11 Dybowski Grzegorz 0 0 0 0
87 Kuczek Oskar 0 1 1 0
19 Micula Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Dybowski Marcin 0 0 0 2
96 Hadowski Oskar 0 0 0 0
26 Wójcik Michał 0 0 0 0
24 Kloc Krzysztof 0 0 0 2
1.7