Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL):

    Mariusz Zwierz

  • Goście:

    MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

  • Trener MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    1:8 (0:3, 1:4, 0:1)

  • Data:

    2017-10-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:42

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluszek, Mateusz Pawlak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:21 EQ

Łatka Kacper

0:2 17:33 EQ

Sobański Bartosz Stochmiałek Bartosz

0:3 19:37 EQ

Nowak Maksymilian

0:4 22:00 EQ

Stochmiałek Bartosz

0:5 23:23 EQ

Łatka Kacper Sobański Bartosz

0:6 30:29 EQ

Stochmiałek Bartosz Łatka Kacper

1:6 34:49 EQ

Misiak Łukasz

1:7 37:36 EQ

Chojęta Dawid Krosny Patrycjusz

1:8 44:47 -1

Łatka Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:28 Jedwabnik Kacper MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:48 Siemasz Szymon MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 2 Atak łokciem
42:51 Wisłocki Michał MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
47:12 Siemasz Szymon MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 2 Przeszkadzanie
55:25 Sułek Michał MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
93 Ulijański Maciej 20:00 4 0 4 0
31 Szyszło Oliwier 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Misiak Łukasz 1 0 1 0
77 Zborowski Filip 0 0 0 0
55 Baryła Igor 0 0 0 0
88 Bielaczyc Mikołaj 0 0 0 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Sułek Michał 0 0 0 2
33 Ostrowski Marcin 0 0 0 0
37 Siemasz Szymon 0 0 0 4
21 Trybulewicz Kamil 0 0 0 0
26 Lewek Marcel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Caputa Antoni 0 0 0 0
22 Kucharuk Maciej 0 0 0 0

MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 38:00 1 0 1 0
35 Sałapa Mateusz 22:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Stochmiałek Bartosz 2 1 3 0
85 Łatka Kacper 3 1 4 0
69 Sobański Bartosz 1 1 2 0
22 Nowak Maksymilian 1 0 1 0
9 Krosny Patrycjusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Mercik Dominik 0 0 0 0
30 Jedwabnik Kacper 0 0 0 2
75 Druch Mikołaj 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 1 0 1 0
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Wisłocki Michał 0 0 0 2
12 Koczuk Marek 0 0 0 0
6 Harańczyk Patrycja 0 0 0 0
1.19