Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL):

    Mariusz Bernacki

  • Wynik:

    2:4 (1:4, 1:0, 0:0)

  • Data:

    2017-11-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    12:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluszek, Kacper Biegun

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:40 EQ

Misiak Łukasz

1:1 03:10 EQ

Sobczak Jan

1:2 05:34 EQ

Poręba Maciej

1:3 11:29 EQ

Sobczak Jan

1:4 14:31 EQ

Skrobiś Paweł Sobczak Jan

2:4 18:15 EQ

Centkowski Krzysztof Caputa Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:00 Caputa Antoni MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie
20:18 Stachecki Michael JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:11 Kucharuk Maciej MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 30:00 4 0 4 0
30 Wanago Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 1 0 1 0
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
22 Czyrek Julia 0 0 0 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 1 0 1 0
26 Kucharuk Maciej 0 0 0 2
21 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
16 Ostrowski Jakub 0 0 0 0
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Odrzywiołek Alex 30:00 2 0 2 0
6 Mrowiec Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Stachecki Michael 0 0 0 2
1 Poręba Maciej 1 0 1 0
74 Skrobiś Paweł 1 0 1 0
97 Hareńczyk Igor 0 0 0 0
10 Cybula Edyta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Leszko Michał 0 0 0 0
81 Walas Paweł 0 0 0 0
11 Zmroczek Filip 0 0 0 0
3 Sobczak Jan 2 1 3 0
13 Onak Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kapiński Michał 0 0 0 0
69 Wolak Kacper 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 0
23 Wasylkowski Mateusz 0 0 0 0
92 Wolny Jakub 0 0 0 0