Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (ŻM ŚZHL)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM ŚZHL):

    Tomasz Kurzawa

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    9:3 (3:1, 6:2, 0:0)

  • Data:

    2017-11-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    14:40

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Mateusz Pawlak, Michalina Burzyńska

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:37 EQ

Kopa Arkadiusz

1:1 04:14 EQ

Caputa Antoni Kucharuk Maciej

2:1 12:11 EQ

Skrzypski Jakub Wróblewski Nikodem

3:1 14:59 EQ

Wróblewski Nikodem Langner Oliwier

4:1 15:13 EQ

Wróblewski Nikodem Langner Oliwier

5:1 18:00 EQ

Wilczok Wojciech

5:2 19:58 EQ

Centkowski Krzysztof

6:2 24:39 EQ

Langner Oliwier

7:2 25:52 EQ

Skrzypski Jakub

7:3 26:39 EQ

Centkowski Krzysztof Czyrek Julia

8:3 27:24 EQ

Langner Oliwier

9:3 29:44 EQ

Majkowski Mateusz Wilczok Wojciech

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

MOSM Tychy (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Biolik Jakub 30:00 0 0 0 0
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
19 Janik Wiktor 0 0 0 0
89 Wróblewski Nikodem 2 1 3 0
25 Skrzypski Jakub 2 0 2 0
55 Kopa Arkadiusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Majkowski Mateusz 1 0 1 0
10 Wilczok Wojciech 1 1 2 0
70 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 0
11 Janik Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Skalski Jakub 0 0 0 0
13 Konior Daniel 0 0 0 0
91 Skorupka Oliwier 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 2 2 4 0
4 Chmiel Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kopa Kamil 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 23:00 0 0 0 0
30 Wanago Dominik 07:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 0 0 0 0
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
22 Czyrek Julia 0 1 1 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 2 0 2 0
26 Kucharuk Maciej 0 1 1 0
21 Morzyk Mateusz 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
16 Ostrowski Jakub 0 0 0 0
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0