Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL):

    Goliński Adam

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL):

    Marcin Kotuła

  • Wynik:

    4:3 (0:0, 2:1, 2:2)

  • Data:

    2018-03-19

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Bartłomiej Stępień, Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:30 +1

Kuc Piotr Zachariasz Olaf

1:1 19:09 EQ

Jaworski Oskar

2:1 22:17 EQ

Wójcik Patrycja Kołodziejczak Błażej

3:1 32:02 EQ

Kukliński Kacper Kołodziejczak Błażej

4:1 37:50 EQ

Kukliński Kacper Kupka Patryk

4:2 39:26 EQ

Zachariasz Olaf Marczak Szymon

4:3 42:05 +1

Zachariasz Olaf Kućmierz Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:03 Kozłowska Natalia TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie
17:30 Kołodziejczak Błażej TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:52 Kupka Patryk TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:57 Knur Kamil TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
42:39 Kołodziejczak Błażej TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
44:15 Jaworski Oskar TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie

Składy

TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Majchrzak Michał 15:00 1 0 1 0
24 Jaworski Tobiasz 30:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Jaworski Oskar 1 0 1 2
78 Wójcik Patrycja 1 0 1 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
90 Kosiak Szymon 0 0 0 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Kupka Patryk 0 1 1 2
27 Gutowski Franciszek 0 0 0 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
0 Sieroń Paulina 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 2
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 0 2 2 4
18 Knur Kamil 0 0 0 2

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kobiela Alicja 07:17 2 0 2 0
2 Maśląg Kacper 37:43 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
13 Machura Szymon 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 0 1 1 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Juszczyk Patryk 0 0 0 0
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0
9 Zachariasz Olaf 2 1 3 0
8 Marczak Szymon 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
12 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
78 Kuc Piotr 1 0 1 0
26 Rech Maksymilian 0 0 0 0