Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL):

    Adam Goliński

  • Wynik:

    7:2 (3:1, 4:1, 0:0)

  • Data:

    2017-11-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    16:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Mateusz Pawlak, Michalina Burzyńska

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:10 +1

Ostrowski Jakub

2:0 06:16 EQ

Caputa Antoni

3:0 07:41 EQ

Szokalski Wojciech

3:1 09:02 EQ

Kukliński Kacper

4:1 17:00 EQ

Morzyk Mateusz

5:1 17:35 EQ

Jaśkowiec Maksymilian

6:1 18:16 EQ

Caputa Antoni

6:2 27:20 EQ

Kozłowska Natalia

7:2 27:44 EQ

Misiak Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:00 - TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:36 Matura Gaweł TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:10 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Trzymanie
28:50 Kołodziejczak Błażej TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Opóźnianie gry

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 15:00 1 0 1 0
30 Wanago Dominik 15:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 1 0 1 0
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
22 Czyrek Julia 0 0 0 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 1 0 1 0
12 Caputa Antoni 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 0 0 0 2
26 Kucharuk Maciej 0 0 0 0
21 Morzyk Mateusz 1 0 1 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
20 Szokalski Wojciech 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
16 Ostrowski Jakub 1 0 1 0
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Majchrzak Michał 15:29 3 0 3 0
15 Popławski Stanisław 14:31 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Knur Kamil 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
90 Kosiak Szymon 0 0 0 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2
88 Matura Gaweł 0 0 0 2
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0