Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    5:3 (0:0, 1:1, 4:2)

  • Data:

    2018-02-02

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Marian Witek, Zachariasz Kadela

  • Sędzia liniowy:

    -, -

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:29 EQ

Ziober Adrian Witek Filip

1:1 20:45 EQ

Morzyk Mateusz

2:1 32:35 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

2:2 33:14 EQ

Centkowski Krzysztof Kubiński Marcel

3:2 34:24 EQ

Kot Radosław Ziober Adrian

4:2 38:00 -1

Witek Filip

5:2 40:35 +1

Kot Radosław Witek Filip

5:3 43:55 EQ

Centkowski Krzysztof Kucharuk Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:26 Caputa Antoni MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:14 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:14 Kucharuk Maciej MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:02 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59 Morzyk Mateusz MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie
44:49 Misiak Łukasz MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Trzymanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kusak Jan 30:00 1 0 1 0
66 Rydzoń Kacper 15:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
24 Witek Filip 1 2 3 0
55 Olejarz Jakub 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 2 1 3 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 1 1 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 2 0 2 0
40 Michalak Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rał Oliwier 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
17 Wiśniewski Mateusz 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
56 Paul Oliwier 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 15:00 4 0 4 0
30 Wanago Dominik 30:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 0 0 0 2
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
26 Kucharuk Maciej 0 1 1 2
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 2 0 2 0
10 Kubiński Marcel 0 1 1 0
21 Morzyk Mateusz 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bardjan Dominik 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0
16 Ostrowski Jakub 0 0 0 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0