Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Simanenka Yury

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    8:6 (2:2, 5:1, 1:3)

  • Data:

    2018-02-19

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluszek, Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:40 EQ

Kućmierz Oliwier Kuc Piotr

1:1 07:46 EQ

Caputa Antoni Kucharuk Maciej

1:2 10:30 +1

Rech Maksymilian

2:2 13:37 EQ

Caputa Antoni

3:2 16:41 EQ

Centkowski Krzysztof

4:2 17:19 EQ

Centkowski Krzysztof Morzyk Mateusz

4:3 18:22 EQ

Kuc Piotr Zachariasz Olaf

5:3 19:09 EQ

Centkowski Krzysztof Morzyk Mateusz

6:3 28:25 EQ

Centkowski Krzysztof Caputa Antoni

7:3 29:59 EQ

Misiak Łukasz

8:3 36:26 EQ

Centkowski Krzysztof Caputa Antoni

8:4 37:38 EQ

Zachariasz Olaf

8:5 39:24 EQ

Pospiech Wiktor Kućmierz Oliwier

8:6 44:50 EQ

Kućmierz Oliwier Zachariasz Olaf

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:40 Szokalski Wojciech MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:25 Centkowski Krzysztof MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:25 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
21:26 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:49 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Trzymanie
32:38 Caputa Antoni MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:18 Szokalski Wojciech MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:46 - MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 30:00 5 0 5 0
30 Wanago Dominik 15:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 1 0 1 0
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
26 Kucharuk Maciej 0 1 1 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 4
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 5 0 5 2
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0
21 Morzyk Mateusz 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
22 Czyrek Julia 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
16 Ostrowski Jakub 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bardjan Dominik 0 0 0 0
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 30:00 3 0 3 0
3 Krysztopowicz Oskar 15:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
18 Jaśkiewicz Fabian 0 0 0 0
77 Pospiech Wiktor 1 0 1 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 2
16 Juszczyk Patryk 0 0 0 0
9 Zachariasz Olaf 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
19 Uracz Błażej 0 0 0 4
12 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 2 1 3 0
78 Kuc Piotr 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
26 Rech Maksymilian 1 0 1 0
8 Marczak Szymon 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0