Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL):

    Adam Goliński

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻM ŚZHL)

  • Trener MOSM Tychy (ŻM ŚZHL):

    Tomasz Kurzawa

  • Wynik:

    0:15 (0:5, 0:10, 0:0)

  • Data:

    2017-11-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    12:55

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluszek, Kacper Biegun

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:43 EQ

Skorupka Oliwier

0:2 01:03 EQ

Janik Jakub

0:3 03:33 EQ

Wróblewski Nikodem

0:4 07:20 +1

Kopa Arkadiusz Wróblewski Nikodem

0:5 08:00 EQ

Janik Jakub Skrzypski Jakub

0:6 19:18 +1

Janik Jakub

0:7 22:11 EQ

Figiel Paweł

0:8 23:10 EQ

Kopa Kamil

0:9 24:26 EQ

Kopa Kamil

0:10 24:58 EQ

Figiel Paweł Wawrzonkowska Maja

0:11 25:40 +1

Janik Wiktor

0:12 27:03 EQ

Majkowski Mateusz

0:13 27:12 EQ

Majkowski Mateusz

0:14 28:53 EQ

Wróblewski Nikodem

0:15 29:13 EQ

Janik Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:26 Sieroń Paulina TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:15 Sieroń Paulina TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie
25:10 Leszczuk Igor TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Majchrzak Michał 30:00 15 0 15 0
15 Popławski Stanisław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Knur Kamil 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
90 Kosiak Szymon 0 0 0 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
88 Matura Gaweł 0 0 0 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 4
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Biolik Jakub 30:00 0 0 0 0
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
19 Janik Wiktor 1 0 1 0
89 Wróblewski Nikodem 2 1 3 0
25 Skrzypski Jakub 0 1 1 0
55 Kopa Arkadiusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Majkowski Mateusz 2 0 2 0
10 Wilczok Wojciech 0 0 0 0
70 Wawrzonkowska Maja 0 1 1 0
67 Figiel Paweł 2 0 2 0
11 Janik Jakub 4 0 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Skalski Jakub 0 0 0 0
13 Konior Daniel 0 0 0 0
91 Skorupka Oliwier 1 0 1 0
92 Langner Oliwier 0 0 0 0
4 Chmiel Marcin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kopa Kamil 2 0 2 0