Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL):

    Adam Goliński

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

  • Data:

    2018-01-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:15

  • Godzina zakończenia:

    12:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek, Paweł Bajon

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:12 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

0:2 14:35 EQ

Wanat Aleksander Staniecko Mateusz

1:2 21:07 EQ

Matura Gaweł Wójcik Patrycja, Gutowski Franciszek

1:3 24:32 EQ

Wanat Aleksander Staniecko Mateusz

1:4 31:34 EQ

Ziober Adrian Staniecko Mateusz

2:4 34:39 EQ

Matura Gaweł Kozłowska Natalia

2:5 38:20 EQ

Witek Filip Olejnik Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:23 Leszczuk Igor TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:01 Kołodziejczak Błażej TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Majchrzak Michał 15:00 2 0 2 0
24 Jaworski Tobiasz 30:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 1 1 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
90 Kosiak Szymon 0 0 0 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 2
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Matura Gaweł 2 0 2 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 1 1 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0
27 Gutowski Franciszek 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Knur Kamil 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kusak Jan 22:23 1 0 1 0
66 Rydzoń Kacper 22:37 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 1 1 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
24 Witek Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 4 4 0
20 Wanat Aleksander 2 0 2 0
12 Olejarz Jakub 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0
17 Wiśniewski Mateusz 0 0 0 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
56 Paul Oliwier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Rał Oliwier 0 0 0 0
82 Mamoń–Bratek Kacper 0 0 0 0