Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL):

    Robert Piecha

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

  • Data:

    2017-11-18

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Michał Majkut

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:19 EQ

Ziober Adrian

2:0 17:12 EQ

Witek Filip Zabawski Piotr

3:0 21:29 EQ

Staniecko Mateusz

3:1 26:58 PS

Kućmierz Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:41 Ludwinek Bartosz UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Przeszkadzanie
11:39 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
11:39 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
14:01 Pospiech Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
22:34 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Wysoki kij
26:58 Paul Oliwier UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) PS Podcięcie
28:48 Pospiech Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 15:00 0 0 0 0
9 Bik Nataniel 15:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 2
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 1 1 0
24 Witek Filip 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 1 0 1 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Mamoń–Bratek Kacper 0 0 0 0
5 Paul Oliwier 0 0 0 0
40 Michalak Maciej 0 0 0 0
12 Olejarz Jakub 0 0 0 0
26 Buczak Kamil 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Twardy Maja 15:00 1 0 1 0
2 Maśląg Kacper 15:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0
12 Rech Maksymilian 0 0 0 0
21 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
22 Pospiech Wiktor 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
17 Bogacki Mikołaj 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
16 Juszczyk Patryk 0 0 0 0
9 Zachariasz Olaf 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 0 0 0 2
5 Kućmierz Oliwier 1 0 1 0
18 Kuc Piotr 0 0 0 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0