Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL):

    Adam Goliński

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Wynik:

    0:8 (0:3, 0:3, 0:2)

  • Data:

    2017-12-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak, Rafał Orłowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:26 EQ

Morzyk Mateusz Centkowski Krzysztof

0:2 12:39 EQ

Kucharuk Maciej

0:3 13:01 EQ

Caputa Antoni Misiak Łukasz

0:4 16:20 EQ

Misiak Łukasz

0:5 16:30 EQ

Centkowski Krzysztof Morzyk Mateusz

0:6 29:42 EQ

Centkowski Krzysztof Misiak Łukasz

0:7 32:00 EQ

Caputa Antoni Centkowski Krzysztof

0:8 34:35 EQ

Misiak Łukasz Caputa Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
40:20 Szyłak Artur MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:42 Kozłowska Natalia TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie

Składy

TMH Polonia Bytom (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Majchrzak Michał 15:00 3 0 3 0
24 Jaworski Tobiasz 30:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
35 Jaworski Oskar 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
88 Matura Gaweł 0 0 0 0
74 Ragus Maciej 0 0 0 0
9 Bujak Cezary 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
1 Sieroń Paulina 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 2
27 Gutowski Franciszek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kosiak Szymon 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 30:00 0 0 0 0
30 Wanago Dominik 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 2 2 4 0
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
26 Kucharuk Maciej 1 0 1 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 2
76 Centkowski Krzysztof 2 2 4 0
16 Ostrowski Jakub 0 0 0 0
21 Morzyk Mateusz 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bardjan Dominik 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0