Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    7:6 (4:2, 0:2, 3:2)

  • Data:

    2017-12-04

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Klaudia Chrapek , Maciej Waluszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:45 EQ

Witek Filip

0:2 04:07 EQ

Ziober Adrian

1:2 07:34 EQ

Caputa Antoni Centkowski Krzysztof

2:2 08:58 EQ

Centkowski Krzysztof

3:2 10:26 +1

Centkowski Krzysztof Kusyi Zakhar

4:2 11:40 EQ

Caputa Antoni

4:3 23:31 EQ

Ćwiek Przemysław

4:4 27:53 EQ

Kot Radosław Ziober Adrian

4:5 31:21 +1

Wanat Aleksander Kot Radosław

5:5 36:48 EQ

Kucharuk Maciej Caputa Antoni

5:6 39:53 +1

Ziober Adrian

6:6 41:19 +1

Centkowski Krzysztof Kucharuk Maciej

7:6 43:49 EQ

Centkowski Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:59 Staniecko Mateusz UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Opóźnianie gry
21:20 - UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:38 Caputa Antoni MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie
31:59 Noworyta Antoni UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
38:41 Kucharuk Maciej MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie
40:24 Wanat Aleksander UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Zahaczenie

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 15:00 2 0 2 0
30 Wanago Dominik 30:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 0 0 0 0
88 Kusyi Zakhar 0 1 1 0
26 Kucharuk Maciej 1 1 2 2
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 2 1 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
76 Centkowski Krzysztof 4 1 5 0
16 Ostrowski Jakub 0 0 0 0
21 Morzyk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bardjan Dominik 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
10 Kubiński Marcel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Czyrek Julia 0 0 0 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
9 Bik Nataniel 15:00 4 0 4 0
5 Kusak Jan 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
24 Witek Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 2
20 Wanat Aleksander 1 0 1 2
37 Kot Radosław 1 1 2 0
7 Ziober Adrian 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 1 0 1 0
50 Noworyta Antoni 0 0 0 2
82 Mamoń–Bratek Kacper 0 0 0 0
12 Olejarz Jakub 0 0 0 0
56 Paul Oliwier 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Rydzoń Kacper 0 0 0 0
1.24