Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    1:2 k. (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    2017-11-18

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:10

  • Godzina zakończenia:

    14:15

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Marian Witek

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:14 EQ

Knot Konrad

1:1 22:15 EQ

Staniecko Mateusz

1:2 65:00 PS

Knot Konrad

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:08 Milewski Adam MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:37 Barbach Bartosz MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL) 2 Trzymanie
22:53 Olejarz Jakub UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 15:00 2 0 2 0
9 Bik Nataniel 15:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 1 0 1 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Mamoń–Bratek Kacper 0 0 0 0
5 Paul Oliwier 0 0 0 0
40 Michalak Maciej 0 0 0 0
12 Olejarz Jakub 0 0 0 2
26 Buczak Kamil 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 15:00 0 0 0 0
39 Kica Sebastian 15:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 0 0 0 0
29 Knot Konrad 1 0 1 0
12 Potrawa Tobiasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Cieślik Dawid 0 0 0 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
76 Nalbach Wiktor 0 0 0 0
91 Bukowski Dawid 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
83 Milewski Adam 0 0 0 2
18 Zięba Lena 0 0 0 0
15 Zielosko Igor 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
57 Kosmęda Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Ostrowski II Kamil 0 0 0 0