Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL):

    Mariusz Bernacki

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL):

    Robert Piecha

  • Wynik:

    3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

  • Data:

    2017-11-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske, Jarosław Syrek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:25 EQ

Sobczak Jan

1:1 12:16 EQ

Ziober Adrian

1:2 21:33 EQ

Ziober Adrian

2:2 31:12 EQ

Onak Jakub

3:2 36:25 EQ

Poręba Maciej Onak Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
23:04 - UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:45 Ziober Adrian UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:17 Poręba Maciej JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL) 2 Uderzenie kijem

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 23:04 2 0 2 0
6 Mrowiec Mateusz 21:56 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Stachecki Michael 0 0 0 0
1 Poręba Maciej 1 0 1 2
12 Czyż Jakub 0 0 0 0
97 Hareńczyk Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Cybula Edyta 0 0 0 0
7 Leszko Michał 0 0 0 0
81 Walas Paweł 0 0 0 0
11 Zmroczek Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Sobczak Jan 1 0 1 0
13 Onak Jakub 1 1 2 0
22 Kapiński Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Wolak Kacper 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 0 0 0 0
92 Wolny Jakub 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Rydzoń Kacper 23:04 1 0 1 0
9 Bik Nataniel 21:56 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
8 Mrozik Fabian 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
37 Kot Radosław 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Paul Oliwier 0 0 0 0
17 Wiśniewski Mateusz 0 0 0 0
12 Olejarz Jakub 0 0 0 0
26 Buczak Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
11 Rał Oliwier 0 0 0 0
6 Płatacz Paweł 0 0 0 0