Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL):

    Yury Simanenka

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL):

    Krzysztof Berezka

  • Wynik:

    7:6 (4:2, 2:1, 1:3)

  • Data:

    2017-11-06

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:12

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Maciej Waluszek, Michalina Burzyńska

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:13 EQ

Kucharuk Maciej

1:1 07:50 EQ

Papierniok Marek Cieślik Dawid

2:1 11:15 EQ

Kucharuk Maciej

3:1 13:17 +1

Centkowski Krzysztof

4:1 13:34 EQ

Centkowski Krzysztof

4:2 14:26 EQ

Barbach Bartosz

5:2 19:22 EQ

Centkowski Krzysztof

5:3 24:29 EQ

Bukowski Dawid Milewski Adam

6:3 25:23 EQ

Morzyk Mateusz Centkowski Krzysztof

7:3 33:15 EQ

Centkowski Krzysztof

7:4 38:54 EQ

Nalbach Wiktor Potrawa Tobiasz

7:5 42:09 EQ

Bednarek Bartosz

7:6 43:28 EQ

Barbach Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:07 Bukowski Dawid MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę
20:33 Kosmęda Michał MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL) 2 Przeszkadzanie

Składy

MUKS Orlik Opole (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 30:00 5 0 5 0
30 Wanago Dominik 15:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Misiak Łukasz 0 0 0 0
88 Kusyi Zakhar 0 0 0 0
22 Czyrek Julia 0 0 0 0
19 Jaśkowiec Maksymilian 0 0 0 0
12 Caputa Antoni 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Centkowski Krzysztof 4 1 5 0
11 Wróbel II Kamil 0 0 0 0
21 Morzyk Mateusz 1 0 1 0
99 Szyłak Artur 0 0 0 0
20 Szokalski Wojciech 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Bardjan Dominik 0 0 0 0
23 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0
33 Sikora Ksawery 0 0 0 0
87 Luzar Kamil 0 0 0 0
26 Kucharuk Maciej 2 0 2 0

MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 28:48 3 0 3 0
39 Kica Sebastian 15:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 2 0 2 0
91 Bukowski Dawid 1 0 1 2
29 Knot Konrad 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
83 Milewski Adam 0 1 1 0
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
76 Nalbach Wiktor 1 0 1 0
45 Bednarek Bartosz 1 0 1 0
12 Potrawa Tobiasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Latusek Artur 0 0 0 0
15 Zielosko Igor 0 0 0 0
34 Huchel Weronika 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 1 0 1 0
51 Kosmęda Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Ostrowski II Kamil 0 0 0 0
9 Cieślik Dawid 0 1 1 0
4 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0