Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL):

    Marcin Kotuła

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL):

    Mariusz Bernacki

  • Wynik:

    2:6 (1:1, 1:4, 0:1)

  • Data:

    2017-11-06

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:05

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:58 EQ

Zachariasz Olaf

1:1 08:21 EQ

Leszko Michał

1:2 17:20 EQ

Mysłowski Szymon

2:2 19:18 EQ

Kućmierz Oliwier Jasicki Gabriel, Kuc Piotr

2:3 19:58 EQ

Zmroczek Filip

2:4 20:28 EQ

Stachecki Michael

2:5 27:59 EQ

Czyż Jakub

2:6 38:54 EQ

Zmroczek Filip Czyż Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
44:47 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Twardy Maja 30:00 2 0 2 0
28 Krysztopowicz Oskar 15:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
20 Jaśkiewicz Fabian 0 0 0 0
3 Rech Maksymilian 0 0 0 0
21 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
22 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
17 Bogacki Mikołaj 0 0 0 0
8 Marczak Szymon 0 0 0 0
16 Juszczyk Patryk 0 0 0 0
9 Zachariasz Olaf 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
7 Jasicki Gabriel 0 1 1 0
5 Kućmierz Oliwier 1 0 1 2
18 Kuc Piotr 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
2 Lewandowski Bartosz 0 0 0 0
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0
10 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Odrzywiołek Alex 15:00 0 0 0 0
6 Mrowiec Mateusz 30:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Stachecki Michael 1 0 1 0
1 Poręba Maciej 0 0 0 0
12 Czyż Jakub 1 1 2 0
74 Skrobiś Paweł 0 0 0 0
97 Hareńczyk Igor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Mysłowski Szymon 1 0 1 0
10 Cybula Edyta 0 0 0 0
7 Leszko Michał 1 0 1 0
81 Walas Paweł 0 0 0 0
11 Zmroczek Filip 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kapiński Michał 0 0 0 0
69 Wolak Kacper 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 0
4 Majchrzak Jermi 0 0 0 0
23 Wasylkowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
92 Wolny Jakub 0 0 0 0