Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Zbigniew Bryjak

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    9:3 (3:0, 3:1, 3:2)

  • Data:

    22.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    07:00

  • Godzina zakończenia:

    08:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Łukasz Dybaś, Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:43 EQ

Wicher Sebastian

2:0 07:38 EQ

Sojka Jakub Chwałkowski Dawid, Wybiral Paweł

3:0 13:21 EQ

Kociszewski Mikołaj Proczek Michał

3:1 24:56 EQ

Ziółkowski Jakub Baut Michał

4:1 27:19 EQ

Wicher Sebastian Milewski Mateusz, Stępień Jan

5:1 31:10 EQ

Sojka Jakub Zazałowski Janusz, Szczagiel Marcel

6:1 34:22 EQ

Milewski Mateusz

7:1 42:10 EQ

Zazałowski Janusz Wicher Sebastian

7:2 45:19 EQ

Baut Michał Mularczyk Jakub

7:3 50:57 EQ

Gurzyński Szymon

8:3 54:11 EQ

Zazałowski Janusz Sojka Jakub, Proczek Michał

9:3 59:17 EQ

Wicher Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:08 Baut Michał TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
17:03 - TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Liniowski Jakub 31:10 1 0 1 0
31 Wieczorek III Łukasz 29:50 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 1 1 0
68 Proczek Michał 0 2 2 0
16 Milewski Mateusz 1 1 2 0
28 Wicher Sebastian 3 1 4 0
25 Kociszewski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Szczagiel Marcel 0 1 1 0
33 Zazałowski Janusz 2 1 3 0
27 Wybiral Paweł 0 1 1 0
18 Chwałkowski Dawid 0 1 1 0
24 Sojka Jakub 2 1 3 0

TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Rutkowski Dżastin 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Krzyszkowski Marcin 0 0 0 0
18 Stępień Bartosz 0 0 0 0
7 Mularczyk Jakub 0 1 1 0
8 Gurzyński Szymon 1 0 1 0
16 Szyszko Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
90 Katryniok Karol 0 0 0 0
69 Baut Michał 1 1 2 2
77 Ziółkowski Jakub 1 0 1 0
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0