Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ):

    Bartłomiej Nowak

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Zbigniew Bryjak

  • Wynik:

    2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

  • Data:

    24.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Marcin Kołodziej, Paweł Madeksza

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:34 EQ

Wicher Sebastian Szczagiel Marcel

0:2 18:16 EQ

Kociszewski Mikołaj

0:3 20:18 EQ

Kociszewski Mikołaj Wicher Sebastian

1:3 27:50 EQ

Palamarchuk Oleh Zadęcki Wiktor

1:4 30:41 +1

Proczek Michał

1:5 31:40 EQ

Wicher Sebastian Proczek Michał

2:5 56:16 +1

Kasprzyk Dominik Nowak Michał, Ślusarczyk Jakub

2:6 57:09 EQ

Stępień Jan Kociszewski Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:46 Ziółkowski Jakub TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:33 Nowak Michał UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
56:01 Mila Kacper TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:51 Ziółkowski Jakub TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Atakowanie z tyłu
58:51 Ziółkowski Jakub TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mentel Jakub 40:00 3 0 3 0
27 Jonkisz Olaf 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Zadęcki Wiktor 0 1 1 0
22 Nowak Michał 0 1 1 2
14 Kasprzyk Dominik 1 0 1 0
33 Ślusarczyk Jakub 0 1 1 0
10 Yerassov Vasiliy 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Adam 0 0 0 0
98 Mirek Adrian 0 0 0 0
24 Masalski Dawid 0 0 0 0
16 Palamarchuk Oleh 1 0 1 0
77 Ptashkin Artur 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Bojko Patryk 0 0 0 0
12 Ciepał Norbert 0 0 0 0
25 Piotrowski Adam 0 0 0 0
5 Tarnawski Marceli 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Liniowski Jakub 20:00 1 0 1 0
40 Rutkowski Dżastin 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 1 0 1 0
68 Proczek Michał 1 1 2 0
28 Wicher Sebastian 2 1 3 0
25 Kociszewski Mikołaj 2 1 3 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Zazałowski Janusz 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 0 0 0 0
19 Ziółkowski Jakub 0 0 0 14
77 Sojka Jakub 0 0 0 0
21 Mila Kacper 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chwałkowski Dawid 0 0 0 0
87 Szczagiel Marcel 0 1 1 0
8 Gurzyński Szymon 0 0 0 0