Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    MOSM Tychy U16 (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy U16 (MŁ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    2:12 (0:6, 2:1, 0:5)

  • Data:

    11.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    14:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kłaczyński, Rafał Orłowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:27 EQ

Stachura Piotr

0:2 02:47 EQ

Pachut Patryk

0:3 11:21 EQ

Pachut Patryk Muzalewski Mateusz

0:4 11:43 EQ

Pachut Patryk Muzalewski Mateusz

0:5 16:27 EQ

Sosnowski Krystian Mużelak Kacper

0:6 18:41 EQ

Kucharski Szymon Stachura Piotr

0:7 29:53 +1

Muzalewski Mateusz Pachut Patryk, Stachura Piotr

1:7 34:32 EQ

Mularczyk Jakub

2:7 38:41 EQ

Gurzyński Szymon Stępień Jan

2:8 41:37 EQ

Muzalewski Mateusz Pachut Patryk, Stachura Piotr

2:9 43:07 EQ

Muzalewski Mateusz Kasperek Oliwier

2:10 48:53 EQ

Kucharski Szymon Pachut Patryk

2:11 53:15 EQ

Sosnowski Krystian Mużelak Kacper

2:12 58:29 +1

Kasperek Oliwier Pachut Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:39 Dudek Wojciech TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
28:47 Stępień Jan TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
55:38 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
55:38 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

TMH Polonia Bytom II U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wieczorek III Łukasz 60:00 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 1 1 2
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
7 Mularczyk Jakub 1 0 1 4
8 Gurzyński Szymon 1 0 1 0
81 Zberek Karol 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Katryniok Karol 0 0 0 0
18 Stępień Bartosz 0 0 0 0
5 Dudek Wojciech 0 0 0 2
69 Baut Michał 0 0 0 0

MOSM Tychy U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Harańczyk Natalia 30:40 2 0 2 0
99 Kaczkowski Gabriel 29:20 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Kuśmierz Piotr 0 0 0 0
4 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0
40 Kasperek Oliwier 1 1 2 0
16 Sosnowski Krystian 2 0 2 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Langner Oskar 0 0 0 0
8 Pachut Patryk 3 4 7 0
5 Muzalewski Mateusz 3 2 5 0
87 Kucharski Szymon 2 0 2 0
3 Stachura Piotr 1 3 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mużelak Kacper 0 2 2 0
82 Makaj Sebastian 0 0 0 0