Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL):

    Bartłomiej Nowak

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    6:0 (5:0, 0:0, 1:0)

  • Data:

    2018-01-06

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:35

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Paweł Madeksza, Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:33 EQ

Masalski Dawid Mykhailuk Dymitryi

2:0 08:00 EQ

Ślusarczyk Jakub Baran Karol, Kasprzyk Dominik

3:0 11:24 EQ

Ślusarczyk Jakub Baran Karol, Kasprzyk Dominik

4:0 17:27 EQ

Kasprzyk Dominik Baran Karol, Ślusarczyk Jakub

5:0 19:59 +1

Zadęcki Wiktor Kasprzyk Dominik, Ślusarczyk Jakub

6:0 50:18 +1

Zadęcki Wiktor Ślusarczyk Jakub, Kasprzyk Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:46 Mularczyk Jakub TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
30:36 Krzyszkowski Marcin TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Zahaczenie
49:40 Stępień Bartosz TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mentel Jakub 20:00 0 0 0 0
27 Jonkisz Olaf 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Zadęcki Wiktor 2 0 2 0
22 Nowak Michał 0 0 0 0
14 Kasprzyk Dominik 1 4 5 0
33 Ślusarczyk Jakub 2 3 5 0
15 Baran Karol 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Adam 0 0 0 0
98 Mykhailuk Dymitryi 0 1 1 0
16 Palamarchuk Oleh 0 0 0 0
77 Ptashkin Artur 0 0 0 0
24 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Śleziak Mikołaj 0 0 0 0
28 Masalski Dawid 1 0 1 0
12 Ciepał Norbert 0 0 0 0
10 Bojko Patryk 0 0 0 0
25 Piotrowski Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Tarnawski Marceli 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
40 Rutkowski Dżastin 40:00 1 0 1 0
31 Wieczorek III Łukasz 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 0 0 0
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
25 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Krzyszkowski Marcin 0 0 0 2
90 Katryniok Karol 0 0 0 0
81 Zberek Karol 0 0 0 0
11 Zdanowicz Łukasz 0 0 0 0
7 Mularczyk Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Bartosz 0 0 0 2
16 Szyszko Paweł 0 0 0 0
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
69 Baut Michał 0 0 0 0