Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Zbigniew Bryjak

  • Wynik:

    3:7 (0:1, 2:2, 1:4)

  • Data:

    19.11.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:20

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Paweł Madeksza, Marcin Kołodziej

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:13 EQ

Sojka Jakub

0:2 21:14 +1

Wybiral Paweł Orlik Adrian

1:2 32:32 EQ

Sterbenz Karol

1:3 34:50 EQ

Gurzyński Szymon Milewski Mateusz

2:3 37:02 EQ

Ryniewicz Wojciech Miłek Bartosz

2:4 41:15 +1

Orlik Adrian

2:5 47:59 EQ

Sojka Jakub Wybiral Paweł

3:5 53:05 EQ

Miłek Bartosz Sterbenz Karol

3:6 57:26 EQ

Orlik Adrian Wybiral Paweł, Sojka Jakub

3:7 58:17 EQ

Gurzyński Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:59 Menc Aleks MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
40:58 Huchel Szymon MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:30 Ryniewicz Wojciech MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
53:39 Kowolik Igor MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Sass Martyna 60:00 7 0 7 0
30 Świerczyna Patryk 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
22 Ryniewicz Wojciech 1 0 1 2
8 Miłek Bartosz 1 1 2 0
7 Musioł Jakub 0 0 0 0
11 Sterbenz Karol 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Król Kacper 0 0 0 0
27 Kowolik Igor 0 0 0 2
87 Mucha Bartosz 0 0 0 0
44 Menc Aleks 0 0 0 2
4 Kupka Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bujok Paweł 0 0 0 0
99 Gryciuk Michał 0 0 0 0
69 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
78 Rawa Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Górdziel Jakub 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Liniowski Jakub 20:00 0 0 0 0
40 Rutkowski Dżastin 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Proczek Michał 0 0 0 0
14 Stępień Jan 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 2 0 2 0
25 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Mila Kacper 0 0 0 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 1 2 3 0
12 Orlik Adrian 2 1 3 0
77 Sojka Jakub 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chwałkowski Dawid 0 0 0 0
88 Milewski Mateusz 0 1 1 0
87 Szczagiel Marcel 0 0 0 0