Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ):

    Piotr Majewski

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener TMH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Zbigniew Bryjak

  • Wynik:

    3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

  • Data:

    28.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Piotr Matlakiewicz, Patryk Sikora

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:02 EQ

Wybiral Paweł Orlik Adrian

1:1 14:37 EQ

Baran Karol Ślusarczyk Jakub

2:1 18:26 +1

Hornik Marcin Śleziak Mikołaj

2:2 20:24 EQ

Wicher Sebastian

3:2 33:43 EQ

Hornik Marcin Palamarchuk Oleh, Ślusarczyk Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:38 Ptashkin Artur UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
17:39 Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
45:58 - UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

UKS Zagłębie / MUKS Orlik U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Mentel Jakub 38:47 2 0 2 0
30 Brandt Jakub 21:13 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
13 Machura Adam 0 0 0 0
14 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0
16 Palamarchuk Oleh 0 1 1 0
15 Baran Karol 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0
24 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
28 Hornik Marcin 2 0 2 0
33 Ślusarczyk Jakub 0 2 2 0
20 Śleziak Mikołaj 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ptashkin Artur 0 0 0 2
98 Mykhailuk Dimitrii 0 0 0 0
25 Tarnawski Marceli 0 0 0 0
5 Piotrowski Adam 0 0 0 0
12 Ciepał Norbert 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Liniowski Jakub 20:00 2 0 2 0
40 Rutkowski Dżastin 38:07 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Mila Kacper 0 0 0 0
68 Proczek Michał 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 1 0 1 0
28 Wicher Sebastian 1 0 1 2
66 Korzyniewski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
33 Zazałowski Janusz 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 0 1 1 0
77 Sojka Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 0 0 0
69 Milewski Mateusz 0 0 0 0
19 Ziółkowski Jakub 0 0 0 0
87 Szczagiel Marcel 0 0 0 0