Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL):

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL):

  • Wynik:

    2:24 (0:9, 2:8, 0:7)

  • Data:

    2018-01-14

  • Godzina rozpoczęcia:

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    Lodowisko Helena im. Heleny Pilejczyk MOSiR Elbląg

  • Sędzia główny:

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:14 EQ

Kaczmarek Jonathan Gulczyński Kacper

0:2 01:30 EQ

Dawid Maksymilian Simiński Antoni

0:3 03:08 EQ

Kaczmarek Jonathan Simiński Antoni

0:4 07:40 EQ

Dawid Maksymilian Nowak III Mateusz

0:5 08:58 EQ

Zieliński Maciej Ziniak Michał

0:6 12:09 +1

Nawrot Michał Nowak III Mateusz

0:7 15:37 +1

Zieliński Maciej

0:8 18:12 EQ

Kaczmarek Jonathan Simiński Antoni

0:9 18:30 EQ

Dawid Maksymilian Nowak III Mateusz

0:10 25:39 EQ

Tuszkowski Adam

0:11 27:44 -1

Tuszkowski Adam

1:11 27:55 +1

Puchowska Antonina

1:12 28:50 EQ

Nowak III Mateusz

1:13 30:42 EQ

Duzinkiewicz Jakub Kaczmarek Jonathan, Tuszkowski Adam

1:14 34:33 EQ

Nowak III Mateusz

1:15 35:05 EQ

Dawid Maksymilian Nawrot Michał

1:16 35:15 EQ

Ziniak Michał Łapińska Julia

2:16 36:22 EQ

Mozołowski Mateusz Piór Łukasz

2:17 37:27 EQ

Petke Jakub

2:18 45:21 EQ

Nawrot Michał

2:19 49:28 -1

Ziniak Michał

2:20 54:45 EQ

Simiński Antoni Petke Jakub

2:21 55:56 EQ

Nawrot Michał Dawid Maksymilian

2:22 57:42 EQ

Kaczmarek Jonathan Tuszkowski Adam, Gulczyński Kacper

2:23 58:24 EQ

Dawid Maksymilian Nawrot Michał

2:24 59:59 +2

Duzinkiewicz Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:20 Piór Łukasz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Uderzenie kijem
14:44 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
22:44 Wocial Kacper UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:01 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
27:32 Cybulski II Marcin UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 25 Kara meczu za niesportowe zachowanie
32:05 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:05 Dawid Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Uderzenie kijem
37:27 Osmołowski Wiktor UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:27 Wocial Kacper UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 10 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
40:00 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:02 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Uderzenie kijem
47:15 Ziniak Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Uderzenie kijem
51:20 Rogaczewski Filip UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Wysoki kij
58:35 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:15 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:15 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 40:00 0 0 0 0
20 Rutkowski Lucian 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
7 Seńko Bartosz 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 2
4 Mozołowski Mateusz 1 0 1 16
9 Szymborski Fabian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Kacper 0 0 0 12
6 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0
17 Dorobek Kacper 0 0 0 0
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Rogaczewski Filip 0 0 0 2
16 Piór Łukasz 0 1 1 2
66 Kęska Nikodem 0 0 0 0
69 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
14 Sadzyński Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Sawicki Dawid 0 0 0 0
95 Puchowska Antonina 1 0 1 0
23 Cybulski II Marcin 0 0 0 25
12 Osmołowski Wiktor 0 0 0 2
26 Tomaszewski Bartosz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jachim Bartosz 40:00 0 0 0 0
10 Dembek Konrad 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Petke Jakub 1 1 2 4
3 Simiński Antoni 1 3 4 0
24 Kaczmarek Jonathan 4 1 5 2
16 Duzinkiewicz Jakub 2 0 2 0
8 Tuszkowski Adam 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Zieliński Maciej 2 0 2 0
12 Gulczyński Kacper 0 2 2 0
6 Nowak III Mateusz 2 3 5 0
7 Dawid Maksymilian 5 1 6 2
21 Nawrot Michał 3 2 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Afelt Michał 0 0 0 0
14 Zawadowicz Oskar 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 1 1 0
5 Ziniak Michał 2 1 3 2