Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS):

    Mariusz Maćkowiak

  • Goście:

    AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

  • Trener AH Legia Warszawa U14 (ŻS):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    2:22 (1:7, 0:5, 1:10)

  • Data:

    09.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Helena im. Heleny Pilejczyk MOSiR Elbląg

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

    x, x

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:21 EQ

Skopiński Piotr

0:2 09:42 -1

Woźniak II Maciej Szeliga Stanisław

1:2 12:45 EQ

Wocial Kacper

1:3 13:50 EQ

Woźniak II Maciej Skopiński Piotr

1:4 16:02 EQ

Rudnicki Aleksander

1:5 16:30 EQ

Pawela Julian Woźniak II Maciej

1:6 16:43 EQ

Borowski Daniel Skopiński Piotr

1:7 19:07 EQ

Nowak-Far Bruno Boguta Cezary

1:8 25:21 EQ

Borowski Daniel Sikorski Ignacy

1:9 25:30 EQ

Zacharewicz Leon

1:10 36:55 EQ

Chmielewski Stanisław Gajda Tymon

1:11 37:24 EQ

Zacharewicz Leon Karnicki Borys

1:12 38:19 EQ

Woźniak II Maciej Skopiński Piotr

1:13 40:40 EQ

Gajda Tymon

1:14 43:27 +1

Skopiński Piotr

1:15 45:05 +1

Rudnicki Aleksander

1:16 46:58 -1

Jarmoliński Jędrzej Karnicki Borys

1:17 48:16 EQ

Rudnicki Aleksander

1:18 49:05 EQ

Chmielewski Stanisław Gajda Tymon

1:19 54:02 EQ

Rudnicki Aleksander Skopiński Piotr

1:20 55:05 EQ

Szymanik Mikołaj Lewandowski Wiktor

1:21 55:47 EQ

Skopiński Piotr Gauvin Antoni

2:21 55:56 EQ

Muczeński Michał

2:22 58:26 +1

Skopiński Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:18 Rutkowski Jakub AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
09:05 Skopiński Piotr AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
21:05 Boguta Cezary AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:48 Skopiński Piotr AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
28:00 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
29:32 Rogaczewski Filip UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:59 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Trzymanie kija przeciwnika
43:20 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
46:17 Boguta Cezary AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
47:19 Puchowska Antonina UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
50:02 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zahaczenie
57:10 Wasiłyszyn Alan UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:10 Chmielewski Stanisław AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:26 Tomaszewski Bartosz UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:48 Rudnicki Aleksander AH Legia Warszawa U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:48 Wasiłyszyn Alan UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Wikingowie Elbląg U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 40:00 15 0 15 0
20 Rutkowski Lucjan 20:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
7 Seńko Bartosz 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 4
4 Mozołowski Mateusz 0 0 0 2
26 Szymborski Fabian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Wasiłyszyn Alan 0 0 0 4
6 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0
15 Wocial Kacper 1 0 1 0
11 Muczeński Michał 1 0 1 0
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Rogaczewski Filip 0 0 0 2
16 Piór Łukasz 0 0 0 0
6 Kęska Nikodem 0 0 0 0
69 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
14 Sadzyński Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Sawicki Dawid 0 0 0 0
95 Puchowska Antonina 0 0 0 2
23 Cybulski II Marcin 0 0 0 0
12 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
10 Tomaszewski Bartosz 0 0 0 2

AH Legia Warszawa U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
44 Cegliński Jan 40:00 1 0 1 0
71 Gauvin Antoni 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Skopiński Piotr 4 4 8 4
26 Gajda Tymon 1 2 3 0
47 Rudnicki Aleksander 4 0 4 2
24 Pawela Julian 1 0 1 0
25 Chmielewski Stanisław 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Lewandowski Wiktor 0 1 1 0
48 Karnicki Borys 0 2 2 0
34 Jarmoliński Jędrzej 1 0 1 2
32 Szymanik Mikołaj 1 0 1 0
31 Zacharewicz Leon 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Nowak-Far Bruno 1 0 1 0
43 Szeliga Stanisław 0 1 1 0
21 Kawala Mikołaj 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 3 1 4 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Boguta Cezary 0 1 1 4
42 Rutkowski Jakub 0 0 0 2
22 Borowski Daniel 2 0 2 0
41 Sikorski Ignacy 0 1 1 0