Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL):

    Paweł Zwoliński

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    42:1 (15:0, 14:1, 13:0)

  • Data:

    2017-11-12

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:40

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Marta Bigos

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:44 EQ

Kaczmarek Jonathan Duzinkiewicz Jakub

2:0 01:53 EQ

Nawrot Michał Dawid Maksymilian, Zieliński Maciej

3:0 03:16 EQ

Juchniewicz Jan

4:0 03:25 EQ

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan

5:0 04:44 +1

Dawid Maksymilian Petke Jakub, Nawrot Michał

6:0 06:25 EQ

Kurnicki Oliwier Kaczmarek Jonathan

7:0 07:32 EQ

Nawrot Michał Dawid Maksymilian

8:0 09:19 +1

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan

9:0 09:56 EQ

Petke Jakub Nawrot Michał, Gulczyński Kacper

10:0 11:31 EQ

Duzinkiewicz Jakub Juchniewicz Jan

11:0 11:56 EQ

Duzinkiewicz Jakub Kaczmarek Jonathan

12:0 12:35 EQ

Dawid Maksymilian Gromadzki Adrian

13:0 13:06 EQ

Petke Jakub Zieliński Maciej, Gulczyński Kacper

14:0 18:12 EQ

Nowak III Mateusz Piwowarski Karol, Łapińska Julia

15:0 19:13 EQ

Kurnicki Oliwier Gromadzki Adrian, Kaczmarek Jonathan

16:0 22:58 EQ

Gulczyński Kacper Dawid Maksymilian

17:0 24:54 +1

Kurnicki Oliwier Juchniewicz Jan

18:0 26:09 EQ

Gromadzki Adrian Kurnicki Oliwier, Kaczmarek Jonathan

19:0 26:25 EQ

Petke Jakub

20:0 28:53 EQ

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan, Kurnicki Oliwier

21:0 29:41 EQ

Gromadzki Adrian Kurnicki Oliwier

22:0 29:51 EQ

Dawid Maksymilian Gulczyński Kacper

23:0 30:18 EQ

Zieliński Maciej Dawid Maksymilian

24:0 31:50 EQ

Łapińska Julia Ziniak Michał

25:0 32:06 EQ

Gromadzki Adrian Duzinkiewicz Jakub

26:0 33:17 EQ

Gromadzki Adrian

27:0 36:15 +1

Zieliński Maciej Nawrot Michał

28:0 37:25 EQ

Dawid Maksymilian Gulczyński Kacper, Zieliński Maciej

28:1 38:51 EQ

Osmołowski Wiktor

29:1 39:40 EQ

Gromadzki Adrian Juchniewicz Jan

30:1 42:36 -1

Kaczmarek Jonathan

31:1 45:43 +1

Gromadzki Adrian

32:1 47:26 +1

Kaczmarek Jonathan

33:1 47:44 EQ

Nowak III Mateusz Nawrot Michał, Zieliński Maciej

34:1 50:57 EQ

Kaczmarek Jonathan Gromadzki Adrian

35:1 52:29 EQ

Ziniak Michał Kurnicki Oliwier

36:1 53:13 -1

Kaczmarek Jonathan

37:1 54:20 +1

Ziniak Michał Łapińska Julia

38:1 57:05 -1

Zieliński Maciej Juchniewicz Jan

39:1 59:15 -1

Nawrot Michał Nowak III Mateusz

40:1 59:22 -1

Kaczmarek Jonathan Gromadzki Adrian

41:1 59:30 -1

Gromadzki Adrian

42:1 59:52 -1

Gromadzki Adrian Juchniewicz Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:38 Rogaczewski Filip UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:29 Brzezińska Maja UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Atak łokciem
13:41 Rogoziński Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:32 Wróbel Szymon UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:08 Mozołowski Mateusz UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:08 Cybulski II Marcin UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie
40:16 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atak łokciem
42:24 Juchniewicz Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atak łokciem
44:14 Osmołowski Wiktor UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Rzucenie na bandę
45:43 Rogaczewski Filip UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie
51:17 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:36 Kęska Nikodem UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:15 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 5 Rzucenie na bandę
55:15 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Jachim Bartosz 20:00 2 2 0 100
22 Daniluk Oskar 40:00 4 3 1 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kurnicki Oliwier 3 4 7 0
4 Juchniewicz Jan 1 5 6 2
11 Kaczmarek Jonathan 6 7 13 0
25 Gromadzki Adrian 11 4 15 0
3 Piwowarski Karol 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gulczyński Kacper 1 4 5 0
13 Petke Jakub 3 1 4 4
16 Duzinkiewicz Jakub 2 2 4 0
21 Nawrot Michał 3 4 7 0
7 Dawid Maksymilian 4 4 8 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Afelt Michał 0 0 0 25
18 Zieliński Maciej 3 4 7 0
6 Nowak III Mateusz 2 1 3 0
15 Ziniak Michał 2 1 3 0
2 Łapińska Julia 1 2 3 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Rogoziński Maciej 0 0 0 2

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 30:17 51 33 18 64
20 Rutkowski Lucian 29:43 57 33 24 57

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Osmołowski Wiktor 1 0 1 2
7 Seńko Bartosz 0 0 0 0
10 Cybulski II Marcin 0 0 0 2
13 Brzezińska Maja 0 0 0 2
4 Mozołowski Mateusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Piór Łukasz 0 0 0 0
8 Rogaczewski Filip 0 0 0 4
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
15 Wocial Kacper 0 0 0 0
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Wróbel Szymon 0 0 0 2
69 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
9 Kęska Nikodem 0 0 0 2
27 Czarniak Adrian 0 0 0 0
14 Sadzyński Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Puchowska Antonina 0 0 0 0
6 Wasiłyszyn Alex 0 0 0 0
17 Szymborski Fabian 0 0 0 0
16 Tomaszewski Bartosz 0 0 0 0
66 Dorobek Kacper 0 0 0 0
1.22