Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL):

    Mariusz Maćkowiak

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL):

    Andrzej Podlas

  • Wynik:

    0:19 (0:4, 0:11, 0:4)

  • Data:

    2017-10-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Helena im. Heleny Pilejczyk MOSiR Elbląg

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Grzegorz Cytawa

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:02 EQ

Koszałka Dominik Błotnicki Mateusz

0:2 09:09 EQ

Wiwatowski Michał Schafer Eryk

0:3 11:18 EQ

Podborny Rafał Koszałka Dominik

0:4 12:34 EQ

Ziarkowski Kacper Gołębiewski Michał, Golik Łukasz

0:5 23:12 EQ

Plaskiewicz Tymon Wiwatowski Michał, Kowalski Adam

0:6 25:50 EQ

Schafer Eryk Ziarkowski Kacper, Wiwatowski Michał

0:7 26:52 EQ

Wiwatowski Michał

0:8 27:27 EQ

Podborny Rafał

0:9 29:22 EQ

Ziarkowski Kacper Wiwatowski Michał, Podborny Rafał

0:10 31:21 EQ

Podborny Rafał Wiwatowski Michał

0:11 33:48 EQ

Ziarkowski Kacper Schafer Eryk

0:12 34:15 EQ

Podborny Rafał Koszałka Dominik

0:13 36:46 EQ

Ziarkowski Kacper Kowalski Adam

0:14 37:15 EQ

Ziarkowski Kacper Kowalski Adam

0:15 38:55 EQ

Błotnicki Mateusz Gołębiewski Michał

0:16 51:54 EQ

Wiwatowski Michał Plaskiewicz Tymon, Ziarkowski Kacper

0:17 54:11 EQ

Wiwatowski Michał Plaskiewicz Tymon, Kowalski Adam

0:18 55:56 -1

Ziarkowski Kacper Plaskiewicz Tymon

0:19 59:35 -1

Schafer Eryk Plaskiewicz Tymon, Wiwatowski Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:54 Rochl Kacper MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
17:33 Koszałka Dominik MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie
45:54 Muczeński Michał UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:43 Gołębiewski Michał MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
58:22 Tomczyk Adam MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ratajczyk Nadia 40:00 8 0 8 0
20 Rutkowski Lucian 20:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Osmołowski Wiktor 0 0 0 0
39 Seńko Bartosz 0 0 0 0
4 Cybulski II Marcin 0 0 0 0
11 Muczeński Michał 0 0 0 2
8 Mozołowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wocial Kacper 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
18 Rukat Miłosz 0 0 0 0
66 Czarniak Adrian 0 0 0 0
98 Dorobek Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Jaskulska Olga 0 0 0 0
3 Chrostowski Michał 0 0 0 0
14 Brzezińska Maja 0 0 0 0
9 Kęska Nikodem 0 0 0 0
13 Sadzyński Igor 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Łoś Michał 20:00 0 0 0 0
45 Woźniewski Jakub 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kowalski Adam 0 4 4 0
17 Schafer Eryk 2 2 4 0
26 Plaskiewicz Tymon 1 4 5 0
87 Wiwatowski Michał 4 5 9 0
99 Ziarkowski Kacper 6 2 8 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
32 Błotnicki Mateusz 1 1 2 0
22 Koszałka Dominik 1 2 3 2
20 Rochl Kacper 0 0 0 2
91 Podborny Rafał 4 1 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Banaszewski Jakub 0 0 0 0
27 Gołębiewski Michał 0 2 2 2
10 Tomczyk Adam 0 0 0 2
88 Wilmański Brus 0 0 0 0
68 Pokrant Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Golik Łukasz 0 1 1 0
76 Batorski Stanisław 0 0 0 0