Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ):

    Dzmitry Astapenka

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    7:3 (2:1, 5:1, 0:1)

  • Data:

    25.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:15

  • Godzina zakończenia:

    12:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Przemysław Garbyszak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Tarkowski, Michał Gerne

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:07 EQ

Trzebiatowski Wiktor Wardziński Jan

1:1 05:51 EQ

Golik Mateusz Maćkowski Szymon

2:1 17:34 EQ

Dobrzeniecki Natalian

3:1 21:06 EQ

Wenker Jakub Bohuszko Igor

4:1 22:31 EQ

Suski Bartosz Bohuszko Igor

5:1 24:51 EQ

Wenker Jakub Nawrocki Michał

6:1 28:32 EQ

Wenker Jakub Walczak Jan, Nawrocki Michał

6:2 29:19 EQ

Juchniewicz Jan Kuźmicz Tadeusz

7:2 35:13 EQ

Bohuszko Igor Ongirski Mikołaj

7:3 51:45 +1

Kuźmicz Tadeusz Parszewski Maciej, Juchniewicz Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:44 Dobrzeniecki Natalian MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
49:01 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:00 Walczak Jan MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

MKS Sokoły Toruń U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Lisewski Maksymilian 30:15 2 0 2 0
45 Grabara II Bartosz 29:45 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
88 Kołybski Mikołaj 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 3 0 3 0
18 Nawrocki Michał 0 2 2 0
22 Walczak Jan 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Dobrzeniecki Natalian 1 0 1 2
99 Ongirski Mikołaj 0 1 1 0
10 Wiwatowski Kamil 0 0 0 0
11 Bohuszko Igor 1 2 3 0
87 Suski Bartosz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Golik Mateusz 1 0 1 0
3 Wólczyński Szymon 0 0 0 0
9 Maćkowski Szymon 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Laskowski Kacper 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 40:00 2 0 2 0
7 Reclaf Mikołaj 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Juchniewicz Jan 1 1 2 0
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
22 Parszewski Maciej 0 1 1 0
23 Drozd–Niekurzak Stanisław 0 0 0 0
13 Gromadzki Adrian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Młyński Michał 0 0 0 0
25 Petke Jakub 0 0 0 0
16 Wardziński Jan 0 1 1 0
24 Kuźmicz Tadeusz 1 1 2 0
20 Kaczmarek Jonathan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bittner Mikołaj 0 0 0 0
17 Kira Marcel 0 0 0 0
8 Pezowicz Kuba 0 0 0 0
11 Trzebiatowski Wiktor 1 0 1 0
12 Rak Kosma 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Urbaniak Bartek 0 0 0 0